trip-krainetrip-ukraine-dark

Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Napolisse alates 29€

Odavlennufirma Wizz Air pakub hetkel suurepärase hinnaga lennupileteid Itaaliasse. Edasi-tagasi lennupiletid otselendudele Tallinnast Napolisse on saadaval alates 29€ eest ning hea hinnaga lennupileteid leiab külastamaks Amalfi rannikud augustist kuni sügiseni välja. Piletiteni jõudmiseks kliki allpool olevatel näidiskuupäevadel või otsi endale sobivaid lennukuupäevi läbi Momondo.ee.

Reisikindlustus COVID-19 kaitsega

Salva Kindlustus hüvitab viirusega seotud ravikulud välisreisil, karantiini sattumise korral lisakulutused majutusele ning vajadusel uued tagasisõidupiletid kuni 2000 eurot. Lisaks hüvitatakse reisipaketi maksumus juhul, kui kindlustatul diagnoositakse COVID-19 haigestumine enne reisi Eestis ning reisimine on seega vastunäidustatud. Reisikindlustuse saad vormistada Salva.ee

Hotellipakkumised Napolis

Kui otsid soodsa hinnaga majutust Napolis või mujal Itaalias, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada hotellihindade võrdlusportaali Momondo.ee

Meie soovitus näidiskuupäevadel 05.09-12.09 (7 ööd):

Tuba kahele selles väga heade reitingutega Napoli südalinna majutusasutuses maksab nädalaks kokku 455€ ehk 228€/per person. Lisainfo ja broneerimine.

OTSELENNUD TALLINNAST NAPOLISSE

Tallinn-Napoli-Tallinn alates 29€

Lennupiletite ostmiseks kliki allpool olevatel näidiskuupäevadel või otsi endale sobilikud lennupiletid üles läbi Momondo.ee.