Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Veneetsiasse alates 38€
10. nov 2022 12:32
Veneetsia
Linnapuhkus

Wizz Air pakub hetkel suurepärase hinnaga lennupileteid Veneetsiasse. Edasi-tagasi lennupiletid otselendudele Tallinnast on saadaval alates 38€ eest ning soodsa hinnaga lennupileteid leiab novembrist kuni veebruarini. Lennupiletiteni jõudmiseks kliki allolevatel näidiskuupäevadel või leia endale sobivaid lennukuupäevi läbi Momondo.ee. Wizz Airi lennud toimuvad erinevalt Ryanairist Veneetsia põhilennujaama (VCE).

MILJONI EURONE REISIKINDLUSTUSE KAITSE SALVAST!

Soovitame valida kõrgem kindlustussumma alati, kui reis toimub väljaspool Euroopat. Vali reisikindlustus Salva.ee

Hotellipakkumised Veneetsias

Kui otsid soodsa hinnaga majutust Veneetsias või mujal Itaalias, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada hotellihindade võrdlusportaali Momondo.ee

Toome ka välja näidispakkumise veetmaks nelja päevane puhkus Veneetsias. Valisime näidiskuupäevadeks 06.12-10.12 (T-L). Sobivad lennupiletid leiad allpool olevate näidiskuupäevade hulgast.

Meie soovitus:

Tuba kahele koos hommikusöökidega selles suurepäraste reitingutega hotellis Lido saarel maksab neljaks ööks kokku 391€ ehk 196€/per person. Lisainfo ja broneerimine

LENNUPILETID TALLINNAST VENEETSIASSE

Tallinn-Veneetsia-Tallinn alates 38€

Saadaval on ka teisi soodsaid lennukuupäevi. Parima hinnaga piletid leiad läbi Momondo.ee.

LEND HILINES, TÜHISTATI VÕI BRONEERITI ÜLE?

Vastavalt määrusele (EU 261/2004) on sul õigus nõuda hüvitist kuni 600€, kui lend hilineb üle kolme tunni, tühistati või broneeriti üle. Kui sa ise ei taha lennufirmaga asju ajada, siis soovitame pöörduda ühe Euroopa suurima lennureisijate õigusi kaitsva teenusepakkuja SKYCOP poole. Sisesta SKYCOPi kodulehele oma lennu andmed ning nemad võitlevad sinu eest!

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased