Edasi-tagasi lennupiletid otselendudele Tallinnast Viini alates 65€
30. mai 13:50

Ryanair pakub hetkel suurepärase hinnaga lennupileteid Austriasse. Edasi-tagasi lennupiletid otselendudele Tallinnast pealinna Viini on saadaval alates 65€ eest. Soodsa hinnaga lennupileteid leiab juunis-juulis. Lennupiletiteni jõudmiseks kliki allolevatel näidiskuupäevadel või kontrolli endale sobivaid lennukuupäevi läbi Momondo.ee.

Hotellipakkumised Viinis

Kui otsid soodsa hinnaga majutust Viinis või mujal Austrias, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada majutushindade võrdlusportaali Booking.com

Meie soovitus näidiskuupäevadel 09.06-12.06 (R-E):

Tuba kahele selles Viini kesklinna hotellis maksab 3ks ööks kokku 257€ ehk 129€/per person. Lisainfo ja broneerimine.

NB! Bookingus kehtivad väga paljudele majutustele Genius-soodustused. Loo kasutaja ning saa osa lojaalsusprogrammi soodustustest.

OTSELENNUD TALLINNAST VIINI

Tallinn - Viin - Tallinn alates 65€

Toome välja valiku näidiskuupäevi, saadaval on ka teisi oodsaid lennukuupäevi. Parima hinnaga piletid leiab läbi Momondo.ee.

LEND HILINES, TÜHISTATI VÕI BRONEERITI ÜLE?

Vastavalt määrusele (EU 261/2004) on sul õigus nõuda hüvitist kuni 600€, kui lend hilineb üle kolme tunni, tühistati või broneeriti üle. Kui sa ise ei taha lennufirmaga asju ajada, siis soovitame pöörduda ühe Euroopa suurima lennureisijate õigusi kaitsva teenusepakkuja SKYCOP poole. Sisesta SKYCOPi kodulehele oma lennu andmed ning nemad võitlevad sinu eest!

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased