Edasi-tagasi lennupiletid Pariisist Uruguaysse al 379€, Tallinnast al 538€

LATAM pakub hetkel haruldase hinnaga lennupileteid Uruguaysse. Edasi-tagasi lennupiletid Pariisist Montevideosse on saadaval alates 379€ eest ja saadavust leiab jaanuarist aprillini. Kombineerides need lennupiletid Lufthansa lendudega Tallinnast Pariisi, saab edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Montevideosse kätte alates 538€ eest. Parima hinnaga lennupiletid leiad üles läbi Momondo.ee või klikkides allolevatel otselinkidel.

Booking.com, Agoda, RentalCars, HotelsCombined - ära unusta koguda boonusraha
Tee kõik ostud Bonusway kodulehe või nutirakenduse abil ja kogud tagasi kuni sadu eurosid. Liitu tasuta nüüd ja kogud lisaks esimese ostu boonustele 3€.

Hotellipakkumised Uruguaysse
Kui otsid soodsa hinnaga öömaja, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada hotellihindade võrdlusportaali Hotelscombined.ee

LENNUPILETID TALLINNAST URUGUAYSSE

Tallinn-Pariis-Tallinn alates 159€
Parima hinnaga lennupiletid Tallinnast Pariisi endale sobivatel lennukuupäevadel leiad üles läbi Momondo.ee. airBalticu otselendude soetamiseks soovitame oodata järgmist airBalticu kampaaniat.

12.03-30.03

Pariis- Montevideo- Pariis al 379€

Toome välja näidiskuupäevad. Lennupiletite ostmiseks kliki allpool olevatel kuupäevalinkidel või otsi endale sobivad lennupiletid läbi Momondo.ee


Vaata lisainfot Swedbank.ee