Edasi-tagasi lennupiletid Riiast Barcelonasse alates 54€
10. nov 2022 20:34
Barcelona
Linnapuhkus

Ryanair pakub hetkel suurepärase hinnaga lennupileteid Barcelonasse. Edasi-tagasi lennupiletid otselendudele Riiast Barcelonasse on saadaval alates 54€ eest. Soodsa hinnaga lennupileteid leiab alates novembrist. Lennupiletiteni jõudmiseks kliki allolevatel näidiskuupäevadel või kontrolli endale sobivaid lennukuupäevi läbi Momondo.ee.

MILJONI EURONE REISIKINDLUSTUSE KAITSE SALVAST!

Soovitame valida kõrgem kindlustussumma alati, kui reis toimub väljaspool Euroopat. Vali reisikindlustus Salva.ee

Hotellipakkumised Barcelonas

Kui otsid soodsa hinnaga majutust Barcelonas, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada hotellihindade võrdlusportaali Momondo.ee

Meie soovitus näidiskuupäevadel 06.12-13.12 (7 ööd):

Tasuta tühistamisvõimalusega tuba kahele selles Barcelona kesklinna spaaga hotellis maksab nädalaks ajaks kokku 556€ ehk 278€/per person. Lisainfo ja broneerimine.

OTSELENNUD RIIAST BARCELONASSE

Riia-Barcelona-Riia alates 54€

Toome teieni soodsad näidiskuupäevad vahemikus november - jaanuar, saadavus on hea ka teistel kuupäevadel. Lennupiletite ostmiseks kliki allpool välja toodud näidiskuupäevadel või otsi endale sobivad lennupiletid üles läbi Momondo.ee

LEND HILINES, TÜHISTATI VÕI BRONEERITI ÜLE?

Vastavalt määrusele (EU 261/2004) on sul õigus nõuda hüvitist kuni 600€, kui lend hilineb üle kolme tunni, tühistati või broneeriti üle. Kui sa ise ei taha lennufirmaga asju ajada, siis soovitame pöörduda ühe Euroopa suurima lennureisijate õigusi kaitsva teenusepakkuja SKYCOP poole. Sisesta SKYCOPi kodulehele oma lennu andmed ning nemad võitlevad sinu eest!

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased