trip-krainetrip-ukraine-dark

Edasi-tagasi lennupiletid Riiast Brüsselisse al 18€

Hetkel leiad väga hea hinnaga lennupiletid Brüsselisse Edasi-tagasi lennupiletid Riiast on saadaval alates 18€ eest ning tegemist on otselendudega. Soodsa hinnaga lennupileteid leidub septembris-oktoobris (sealhulgas ka veetmaks pikk nädalavahetus Brüsselis). Parima hinnaga lennupiletid leiad üles läbi momondo.ee või klikkides allolevatel näidiskuupäevadel.

Reisikindlustus COVID-19 kaitsega

Salva Kindlustus hüvitab viirusega seotud ravikulud välisreisil, karantiini sattumise korral lisakulutused majutusele ning vajadusel uued tagasisõidupiletid kuni 2000 eurot. Lisaks hüvitatakse reisipaketi maksumus juhul, kui kindlustatul diagnoositakse COVID-19 haigestumine enne reisi Eestis ning reisimine on seega vastunäidustatud. Reisikindlustuse saad vormistada Salva.ee

Hotellipakkumised Brüsselis

Kui otsid soodsa hinnaga majutust Brüsselis, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada hotellihindade võrdlusportaali Momondo.ee.

  • Näiteks võid leida toa kahele pikaks nädalavahetuseks (R-E) kvaliteetses hotellis NH Brussels Stéphanie vaid 321€ eest. Lisainfo ja broneerimine. Sobivad lennupiletid vahemikus 23.09-26.09 leiad allolevate näidiskuupäevade seast.

OTSELENNUD RIIAST BRÜSSELISSE

Riia-Brüssel-Riia alates 18€

Piletite ostmiseks kliki allpool olevatel näidiskuupäevadel või kontolli endale sobivaid kuupäevi läbi momondo.ee.