Edasi-tagasi lennupiletid Riiast Budapesti alates 20€
24. aug 11:56

Odavlennufirma Ryanair pakub hetkel suurepärase hinnaga lennupileteid Ungarisse. Edasi-tagasi lennupiletid otselendudele Riiast Ungari pealinna Budapesti on saadaval alates 20€ eest ning soodsa hinnaga lennupileteid leiab külastamaks Ungarit septembris ja oktoobris. Lennupiletiteni jõudmiseks kliki allolevatel näidiskuupäevadel või kontrolli endale sobivaid lennukuupäevi läbi Momondo.ee.

LEND HILINES, TÜHISTATI VÕI BRONEERITI ÜLE?

Vastavalt määrusele (EU 261/2004) on sul õigus nõuda hüvitist kuni 600€, kui lend hilineb üle kolme tunni, tühistati või broneeriti üle. Kui sa ise ei taha lennufirmaga asju ajada, siis soovitame pöörduda ühe Euroopa suurima lennureisijate õigusi kaitsva teenusepakkuja SKYCOP poole. Sisesta SKYCOPi kodulehele oma lennu andmed ning nemad võitlevad sinu eest!

Transfeerid lennujaamast

Usaldusväärse ja soodsa hinnaga transfeeri lennujaamast hotelli ning hotellist tagasi lennujaama leiab üles Suntransfers.com.

Hotellipakkumised Budapestis

Kui otsid soodsa hinnaga majutust Budapestis või mujal Ungaris, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada hotellihindade võrdlusportaali Momondo.ee

Toome ka välja hea kvaliteedi ja hinnaga hotellipakkumise veetmaks Budapestis pikk nädalavahetus. Valisime näidiskuupäevadeks 14.10-17.10 (3 ööd).

Meie soovitus:

Tasuta tühistamisvõimalusega tuba kahele selles suurepäraste reitingutega hotellis Budapesti kesklinnas maksab 3 ööks kokku 269€ ehk 135€/per person. Hinnas sisalduvad ka hommikusöögid kahele. Lisainfo ja broneerimine.

LENNUPILETID UNGARISSE

Riia-Budapest-Riia alates 20€

Lennupiletite ostmiseks kliki allpool olevatel näidiskuupäevadel või otsi endale sobivad lennupiletid üles läbi Momondo.ee

AVASTA GAUJA RAHVUSPARKI

Gauja Rahvuspark on koht, kus ajalugu, kultuur ja loodus võimaldavad sul kogeda kõike ürgset omaenese silmade, kõrvade ning kätega. Avastage Cēsise aaret – vanalinna, uueks kogemuseks on aga keskaegse eluviisi proovimine, põnevad kultuuriüritused ja Gauja ürgorg. Rohkem teavet puhkamisvõimaluste kohta Gauja Rahvuspargis leiad Entergauja.com

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased