Edasi-tagasi lennupiletid Riiast Burgasesse alates 166€
21. apr 2023 10:47

airBaltic pakub hetkel väga hea hinnaga lennupileteid Bulgaaria Musta mere äärsesse kuurortlinna Burgasesse. Soodsaimad edasi-tagasi lennupiletid leiab üles alates 166€ eest ning saadavust leiab mais ja septembris. Parima hinnaga lennupiletid leiad üles läbi Momondo.ee, aga meie soovitus on minna airBaltic.com ja soetada lennupiletid otse lennufirmalt vaid mõnevõrra kallimalt (hinnad alates 170€).

Transfeerid otse lennujaamast

Usaldusväärse ja soodsa hinnaga transfeeri otse Burgase lennujaamast hotelli ning hotellist tagasi lennujaama leiab üles Suntransfers.com.

Hotellipakkumised Burgases

Kui otsid soodsa hinnaga majutust Päikeserannikul (Sunny Beach), siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada hotellihindade võrdlusportaali Booking.com

Toome ka välja näidispakkumise veetmaks Sunny Beachil nädalane puhkus vahemikus 09.05-16.05, sobivad lennupiletid leiad allpool asuvate näidiskuupäevade hulgast.

Meie soovitus:

Tuba kahele selles ülihea reitinguga hotellis maksab nädalaks ajaks kokku vaid 292€ ehk 146€/per person. Hinnas sisalduvad ka hommikusöögid kahele. Lisainfo ja broneerimine

LENNUPILETID MUSTA MERE ÄÄRSESSE BULGAARIASSE

Riia-Burgas-Riia alates 166€

Soodsaimate lennupiletite otsimiseks:

  • Mine airBaltic.com ja otsi endale sobivad lennukuupäevad üles marsruudil Riia (RIX) - Burgas (BOJ). Hinnad alates 170€.

  • Kui soovid veel mõnevõrra soodsamaid lennupileteid, siis sisesta leitud lennukuupäevad Momondo.ee

Meie soovitus on soetada lennupiletid otse lennufirma kodulehelt airBaltic.com

Ulatuslik reisikindlustus, tasuta sissepääs lennujaamade ootesaalidesse:

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased