Edasi-tagasi lennupiletid Riiast Indoneesiasse al 650€
22. aug 2023 13:03
Jakarta
Eksootika
Rannapuhkus

Turkish Airlines pakub hetkel soodsa hinnaga lennupileteid Indoneesiasse. Edasi-tagasi lennupiletid Riiast Jakartasse on saadaval al 650€ eest ning ohtralt hea hinnaga lennupileteid leiab septembrist novembrini. Lennupiletite hinnas sisaldub ka äraantav pagas. Lennupiletite ostmiseks kliki allolevatel lennukuupäevadel või kontrolli endale sobivaid kuupäevi läbi skyscanneri.

HOTELLIPAKKUMISED INDONEESIAS

Kui otsid soodsa hinnaga majutust Jakartas või mujal Indoneesias, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada hotellihindade võrdlusportaali Booking.com.

Advertisement

LENNUPILETID RIIAST INDONEESIASSE

Riia - Jakarta - Riia alates 650€

Lennupiletite ostmiseks kliki allpool olevatel näidiskuupäevadel või kontrolli endale sobivaid kuupäevi läbi skyscanneri.

HILINENUD VÕI TÜHISTATUD LEND?

Euroopa Komisjoni määruse 261/2004 kohaselt võite olla õigustatud kuni 600 euro suurusele hüvitisele, kui teie lend hilines üle 3 tunni, tühistati või teile keelduti pardale lubamast.Kontrollige oma lennu abikõlblikkust hüvitise saamiseks vaid 1 minuti jooksul ja esitage taotlus Compensairile. Nad teevad paberitööd ja hoolitsevad kogu suhtluse eest lennufirmaga, et lahendada teie juhtum.

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased