Edasi-tagasi lennupiletid Riiast Krakowisse alates 29€
11. okt 2022 19:46
Krakow
Linnapuhkus

Ryanair pakub suurepärase hinnaga lennupileteid Lõuna-Poolasse. Edasi-tagasi lennupiletid Riiast Krakowisse on saadaval alates 29€ eest. Soodsa hinnaga lennupileteid otselendudele leiab alates oktoobri lõpust. Lennud toimuvad 2x nädalas reedeti ja esmaspäeviti, mis on ka heaks võimaluseks veetmaks Krakowis pikk nädalavahetus. Lennupiletiteni jõudmiseks kliki allolevatel näidiskuupäevadel või kontrolli endale sobivaid kuupäevi läbi Momondo.ee.

Loe ka:

MILJONI EURONE REISIKINDLUSTUSE KAITSE SALVAST!

Soovitame valida kõrgem kindlustussumma alati, kui reis toimub väljaspool Euroopat. Vali reisikindlustus Salva.ee

Hotellipakkumised Krakowis

Kvaliteetsed hotellid on Krakowis vägagi atraktiivsete hindadega. Parima hinnaga hotellipakkumised leiab üles hotellihindade võrdlusportaalist Momondo.ee

Meie soovitus näidiskuupäevadel 09.12-12.12 (R-E):

Tasuta tühistamisvõimalusega tuba kahele selles Krakowi südalinna 4* hotellis maksab 3 ööks kokku 210€ ehk 105€/inimese kohta. Lisainfo ja broneerimine.

OTSELENNUD RIIAST KRAKOWISSE

Riia-Krakow-Riia alates 29€

Toome teieni vaid näidiskuupäevad, endale sobivaid kuupäevi kontrolli läbi Momondo.ee.

LEND HILINES, TÜHISTATI VÕI BRONEERITI ÜLE?

Vastavalt määrusele (EU 261/2004) on sul õigus nõuda hüvitist kuni 600€, kui lend hilineb üle kolme tunni, tühistati või broneeriti üle. Kui sa ise ei taha lennufirmaga asju ajada, siis soovitame pöörduda ühe Euroopa suurima lennureisijate õigusi kaitsva teenusepakkuja SKYCOP poole. Sisesta SKYCOPi kodulehele oma lennu andmed ning nemad võitlevad sinu eest!

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased