trip-krainetrip-ukraine-dark

Edasi-tagasi lennupiletid Riiast Londonisse alates 20€

Ryanair pakub hetkel suurepärase hinnaga lennupileteid Londonisse. Edasi-tagasi lennupiletid otselendudele Riiast Londonisse on saadaval alates 20€ eest. Soodsa hinnaga ja väga hea kuupäevavalikuga lennupileteid leidub mais-juunis. Piletiteni jõudmiseks kliki allpool olevatel näidiskuupäevadel või kontrolli endale sobivaid lennukuupäevi läbi Skyscanneri.

Reisikindlustus COVID-19 kaitsega

Salva Kindlustus hüvitab viirusega seotud ravikulud välisreisil, karantiini sattumise korral lisakulutused majutusele ning vajadusel uued tagasisõidupiletid kuni 2000 eurot. Lisaks hüvitatakse reisipaketi maksumus juhul, kui kindlustatul diagnoositakse COVID-19 haigestumine enne reisi Eestis ning reisimine on seega vastunäidustatud. Reisikindlustuse saad vormistada Salva.ee

Hotellipakkumised Londonis

Kui otsid soodsa hinnaga majutust Londonis, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada hotellihindade võrdlusportaali Momondo.ee

Meie soovitus näidiskuupäevadel 08.06-11.06 (3 ööd):

Tasuta tühistamisvõimalusega tuba kahele selles Londoni kesklinna hotellis maksab kokku 427€ ehk 214€/per person. Lisainfo ja broneerimine.

OTSELENNUD RIIAST LONDONISSE

Riia-London-Riia alates 20€

Toome välja vaid näidiskuupäevad, kus kõik lennupiletite hinnad on kuni 45€. Saadavus on väga hea reisimaks mais-juunis. Lennupiletite ostmiseks kliki allpool olevatel näidiskuupäevadel või otsi endale sobivad lennupiletid üles läbi Skyscanneri.