Edasi-tagasi lennupiletid Riiast Punase mere äärsesse Eilatisse alates 58€
23. jaan 2019 09:35

Odavlennufirma Wizzair pakub hetkel väga hea hinnaga lennupileteid talveks Riiast Punase mere äärsesse Eilatisse. Edasi-tagasi lennupiletid on Riiast Ovdasse on saadaval alates 58€ eest ning saadaval on mitmeid soodsaid lennukuupäevi jaanuaris ja veebruaris. Endale sobivaid lennukuupäevi kontrolli läbi Skyscanneri või kliki allolevatel näidiskuupäevadel.

Booking.com, Agoda, RentalCars, HotelsCombined - ära unusta koguda boonusrahaTee kõik ostud Bonusway kodulehe või nutirakenduse abil ja kogud tagasi kuni sadu eurosid. Liitu tasuta nüüd ja kogud lisaks esimese ostu boonustele 3€.

Hotellipakkumised EilatisParima hinnaga hotellipakkumised Eilatis leiad üles läbi HotelsCombined.ee hotelliotsingumootori.

Meie soovitused:

Sun and view Casa - Rõdu ja merevaatega tuba nädalaks ajaks selles suurepäraste reitingutega basseiniga hotellis maksab kahele inimesele kokku 265€. Lisainfo ja broneerimine

####LENNUPILETID EILATISSE

Riia-Eilat-Riia alates 58€

Lennupiletite ostmiseks kliki allpool olevatel näidiskuupäevadel või otsi endale sobivad lennupiletid üles läbi Skyscanneri

Ilm talvel Eilatis:Päevased õhutemperatuurid on jaanuaris ning veebruaris üle 20 kraadi ning veetemperatuur samuti üle 20 kraadi.

Ilmaennustus veebruari alguseks

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased