Edasi-tagasi lennupiletid Riiast Sarajevosse alates 150€
26. juuli 2023 14:56

Lufthansa pakub hetkel väga hea hinnaga lennupileteid Bosnia ja Hertsegoviinasse. Edasi-tagasi lennupiletid Riiast Sarajevosse on leitavad alates 150€ eest. Saadaval on hea valik soodsaid lennukuupäevi alates septembrist. Endale sobivaid lennukuupäevi kontrolli läbi momondo või broneeri lennupiletid otse lennufirma kodulehelt.

Hotellipakkumised Sarajevos

Kui otsid soodsa hinnaga majutust, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada hotellihindade võrdlusportaali Booking.com

  • Majutuse hinnad Sarajevos on väga soodsad. Näiteks võid leida külaliskorteri Sarajevo kesklinnas nädalaks vaid 253€ eest. Lisainfo ja broneerimine.

LENNUPILETID SARAJEVOSSE

Riia - Sarajevo - Riia alates 150€

Toome välja näidiskuupäevad, saadavust leiab ka teisteks kuupäevadeks. Endale sobivaid lennukuupäevi kontrolli läbi momondo või broneeri lennupiletid otse lennufirma kodulehelt.

HILINENUD VÕI TÜHISTATUD LEND?

Euroopa Komisjoni määruse 261/2004 kohaselt võite olla õigustatud kuni 600 euro suurusele hüvitisele, kui teie lend hilines üle 3 tunni, tühistati või teile keelduti pardale lubamast.Kontrollige oma lennu abikõlblikkust hüvitise saamiseks vaid 1 minuti jooksul ja esitage taotlus Compensairile. Nad teevad paberitööd ja hoolitsevad kogu suhtluse eest lennufirmaga, et lahendada teie juhtum.

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased