Edasi-tagasi lennupiletid Riiast Sitsiiliasse al 78€
30. aug 14:21

Odavlennufirma Ryanair pakub hetkel soodsa hinnaga lennupileteid Sitsiiliasse. Edasi-tagasi lennupiletid otselendudele Riiast Trapanisse on saadaval alates 78€ eest. Piletiteni jõudmiseks kliki allpool olevatel näidiskuupäevadel või otsi endale sobivaid lennupileteid läbi Momondo.ee.

Hotellipakkumised Sitsiilias

Kui otsid soodsa hinnaga majutust Trapanis või mujal Sitsiilias, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada majutushindade võrdlusportaali Booking.com.

  • Näiteks võid leida suurepäraste reitingutega külaliskorteri kahele nädalaks ajaks 462€ eest. Lisainfo ja broneerimine.. Sobivad lennupiletid vahemikus 14.10 - 21.10 leiad allolevate näidiskuupäevade seast.

OTSELENNUD RIIAST SITSIILIASSE

Riia - Trapani - Riia alates 78€

Saadaval on ka teisi soodsaid lennukuupäevi. Parima hinnaga lennupiletid leiad üles otsides läbi Momondo.ee.

HILINENUD VÕI TÜHISTATUD LEND?

Euroopa Komisjoni määruse 261/2004 kohaselt võite olla õigustatud kuni 600 euro suurusele hüvitisele, kui teie lend hilines üle 3 tunni, tühistati või teile keelduti pardale lubamast.Kontrollige oma lennu abikõlblikkust hüvitise saamiseks vaid 1 minuti jooksul ja esitage taotlus Compensairile. Nad teevad paberitööd ja hoolitsevad kogu suhtluse eest lennufirmaga, et lahendada teie juhtum.

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased