Edasi-tagasi lennupiletid Riiast või Helsingist Brasiiliasse al 587€
29. aug 12:59
Brasiilia
Eksootika

Hetkel võid leida väga hea hinnaga lennupiletid talveks Brasiiliasse! Edasi-tagasi lennupiletid Riiast ja Helsingist Sao Paulosse või Rio de Janeirosse on saadaval al 587€ eest ning soodsa hinnaga lennupileteid leiab märtsiks. Lennupiletititeni jõudmiseks kliki allolevatel näidiskuupäevadel või kontrolli endale sobivaid kuupäevi läbi momondo.ee.

LEND HILINES, TÜHISTATI VÕI BRONEERITI ÜLE?

Vastavalt määrusele (EU 261/2004) on sul õigus nõuda hüvitist kuni 600€, kui lend hilineb üle kolme tunni, tühistati või broneeriti üle. Kui sa ise ei taha lennufirmaga asju ajada, siis soovitame pöörduda ühe Euroopa suurima lennureisijate õigusi kaitsva teenusepakkuja SKYCOP poole. Sisesta SKYCOPi kodulehele oma lennu andmed ning nemad võitlevad sinu eest!

Hotellipakkumised Brasiilias

Kui otsid soodsa hinnaga majutust Brasiilias, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada hotellihindade võrdlusportaali Momondo.ee.

LENNUPILETID RIIAST RIO DE JANEIROSSE

Riia-Rio de Janeiro-Riia alates 593€

Lennupiletititeni jõudmiseks kliki allolevatel näidiskuupäevadel või kontrolli endale sobivaid kuupäevi läbi läbi momondo.ee.

LENNUPILETID HELSINGIST SAO PAULOSSE

Helsingi-Sao Paulo-Helsingi alates 587€

Lennupiletititeni jõudmiseks kliki allolevatel näidiskuupäevadel või kontrolli endale sobivaid kuupäevi läbi läbi momondo.ee.

AVASTA GAUJA RAHVUSPARKI

Gauja Rahvuspark on koht, kus ajalugu, kultuur ja loodus võimaldavad sul kogeda kõike ürgset omaenese silmade, kõrvade ning kätega. Avastage Cēsise aaret – vanalinna, uueks kogemuseks on aga keskaegse eluviisi proovimine, põnevad kultuuriüritused ja Gauja ürgorg. Rohkem teavet puhkamisvõimaluste kohta Gauja Rahvuspargis leiad Entergauja.com

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased