Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Veneetsiasse al 28€
10. okt 2022 11:02
Veneetsia
Linnapuhkus

Ryanair alustab sügisel otselende Tallinnast Veneetsia Treviso lennujaama. Edasi-tagasi lennupiletid otselendudele on praegu saadaval alates 28€ eest ning soodsa hinnaga lennupileteid leiab alates novembrist. Lennupiletiteni jõudmiseks kliki allolevatel näidiskuupäevadel või leia endale sobivaid lennukuupäevi läbi Momondo.ee.

LEND HILINES, TÜHISTATI VÕI BRONEERITI ÜLE?

Vastavalt määrusele (EU 261/2004) on sul õigus nõuda hüvitist kuni 600€, kui lend hilineb üle kolme tunni, tühistati või broneeriti üle. Kui sa ise ei taha lennufirmaga asju ajada, siis soovitame pöörduda ühe Euroopa suurima lennureisijate õigusi kaitsva teenusepakkuja SKYCOP poole. Sisesta SKYCOPi kodulehele oma lennu andmed ning nemad võitlevad sinu eest!

Hotellipakkumised Veneetsias

Kui otsid soodsa hinnaga majutust Veneetsias või mujal Itaalias, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada hotellihindade võrdlusportaali Momondo.ee

  • Näiteks võid leida toa kahele kolmeks ööks väga heade reitingiutega hotellis La Meridiana 345€ eest (173€ inimese kohta). Lisainfo ja broneerimine. Sobivad lennupiletid vahemikus 02.11-05.11 leiad allolevate näidiskuupäevade seast.

OTSELENNUD TALLINNAST VENEETSIASSE

Tallinn-Veneetsia-Tallinn alates 28€

Saadaval on ka teisi soodsaid lennukuupäevi. Parima hinnaga piletid leiad läbi Momondo.ee.

MILJONI EURONE REISIKINDLUSTUSE KAITSE SALVAST!

Soovitame valida kõrgem kindlustussumma alati, kui reis toimub väljaspool Euroopat. Vali reisikindlustus Salva.ee

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased