Edasi-tagasi lennupiletid Ryanairiga Tallinnast Veneetsiasse al 29€
22. aug 09:51

Ryanair alustab sügisel otselende Tallinnast Veneetsia Treviso lennujaama. Edasi-tagasi lennupiletid otselendudele on praegu saadaval alates 29€ eest ning soodsa hinnaga lennupileteid leiab alates novembrist. Lennupiletiteni jõudmiseks kliki allolevatel näidiskuupäevadel või leia endale sobivaid lennukuupäevi läbi Momondo.ee.

LEND HILINES, TÜHISTATI VÕI BRONEERITI ÜLE?

Vastavalt määrusele (EU 261/2004) on sul õigus nõuda hüvitist kuni 600€, kui lend hilineb üle kolme tunni, tühistati või broneeriti üle. Kui sa ise ei taha lennufirmaga asju ajada, siis soovitame pöörduda ühe Euroopa suurima lennureisijate õigusi kaitsva teenusepakkuja SKYCOP poole. Sisesta SKYCOPi kodulehele oma lennu andmed ning nemad võitlevad sinu eest!

Hotellipakkumised Veneetsias

Kui otsid soodsa hinnaga majutust Veneetsias või mujal Itaalias, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada hotellihindade võrdlusportaali Momondo.ee

  • Näiteks võid leida toa kahele nädalaks ajaks väga heade reitingiutega hotellis La Meridiana 505€ eest (253€ inimese kohta). Lisainfo ja broneerimine. Sobivad lennupiletid vahemikus 05.11-12.11 leiad allolevate näidiskuupäevade seast.

OTSELENNUD TALLINNAST VENEETSIASSE

Tallinn-Veneetsia-Tallinn alates 29€

Saadaval on ka teisi soodsaid lennukuupäevi. Parima hinnaga piletid leiad läbi Momondo.ee.

AVASTA GAUJA RAHVUSPARKI

Gauja Rahvuspark on koht, kus ajalugu, kultuur ja loodus võimaldavad sul kogeda kõike ürgset omaenese silmade, kõrvade ning kätega. Avastage Cēsise aaret – vanalinna, uueks kogemuseks on aga keskaegse eluviisi proovimine, põnevad kultuuriüritused ja Gauja ürgorg. Rohkem teavet puhkamisvõimaluste kohta Gauja Rahvuspargis leiad Entergauja.com

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased