Edasi-tagasi lennupiletid Stockholmist Costa Blancasse alates 46€
1. sept 21:35

Ryanair pakub hetkel suurepärase hinnaga lennupileteid Hispaania rannikule, Costa Brava kuurortisse. Edasi-tagasi lennupiletid Stockholmist Alicantesse on saadaval alates 46€ eest. Soodsa hinnaga otselende leiab reisimiseks novembris-detsembris. Lennupiletiteni jõudmiseks kliki allolevatel näidiskuupäevadel või kontrolli endale sobivaid lennukuupäevi läbi Momondo.ee.

Kui soovid reisi alustada Tallinnast, leiab eraldi juurde broneerides ka soodsad otselennud edasi-tagasi Tallinnast Stockholmi, hinnaga alates 18€.

  • Näiteks leiad allolevast kuupäevavalikust edasi-tagasi lennupiletid Stockholmist Alicantesse kuupäevadel 08.12-16.12 hinnaga 46€. Sinna juurde sobivad edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Stockholmi kuupäevadel 08.12-16.12 hinnaga 46€.

LEND HILINES, TÜHISTATI VÕI BRONEERITI ÜLE?

Vastavalt määrusele (EU 261/2004) on sul õigus nõuda hüvitist kuni 600€, kui lend hilineb üle kolme tunni, tühistati või broneeriti üle. Kui sa ise ei taha lennufirmaga asju ajada, siis soovitame pöörduda ühe Euroopa suurima lennureisijate õigusi kaitsva teenusepakkuja SKYCOP poole. Sisesta SKYCOPi kodulehele oma lennu andmed ning nemad võitlevad sinu eest!

Transfeerid lennujaamast

Usaldusväärse ja soodsa hinnaga transfeeri lennujaamast hotelli ning hotellist tagasi lennujaama leiab üles Suntransfers.com.

Hotellipakkumised Alicantes

Kui otsid soodsa hinnaga majutust, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada hotellihindade võrdlusportaali Momondo.ee

Meie soovitus näidiskuupäevadel 08.12-16.12 (8 ööd):

Tasuta tühistamisvõimalusega tuba kahele selles Alicante südames asuvas hotellis maksab 8 ööks kokku 481€ ehk 241€/per person. Lisainfo ja broneerimine.

LENNUPILETID TALLINNAST ALICANTESSE

Kõikidel meie poolt välja otsitud näidiskuupäevadel jäävad lennupiletite hinnad alla 75€. Parima hinnaga lennupiletid leiad läbi Momondo.ee.

Stockholm-Alicante-Stockholm alates 46€

AVASTA GAUJA RAHVUSPARKI

Gauja Rahvuspark on koht, kus ajalugu, kultuur ja loodus võimaldavad sul kogeda kõike ürgset omaenese silmade, kõrvade ning kätega. Avastage Cēsise aaret – vanalinna, uueks kogemuseks on aga keskaegse eluviisi proovimine, põnevad kultuuriüritused ja Gauja ürgorg. Rohkem teavet puhkamisvõimaluste kohta Gauja Rahvuspargis otsi Entergauja.com

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased