Edasi-tagasi lennupiletid Stockholmist Komoori saartele al 493€
24. aug 08:03

Hetkel leiad väga hea hinnaga lennupileteid sügiseks ja talveks Komoori saartele. Edasi-tagasi lennupiletid Stockholmist Moronisse on saadaval alates 493€ eest. Lennud on kahe ümberistumisega (Amsterdamis või Pariisis ning Nairobis). Ohtralt soodsa hinnaga lennukuupäevi on saadaval alates novembrist kuni aprillini välja. Lennupiletiteni jõudmiseks kliki allolevatel lennukuupäevadel või sisesta soovitud kuupäevad Skyscannerisse.

AVASTA GAUJA RAHVUSPARKI

Gauja Rahvuspark on koht, kus ajalugu, kultuur ja loodus võimaldavad sul kogeda kõike ürgset omaenese silmade, kõrvade ning kätega. Avastage Cēsise aaret – vanalinna, uueks kogemuseks on aga keskaegse eluviisi proovimine, põnevad kultuuriüritused ja Gauja ürgorg. Rohkem teavet puhkamisvõimaluste kohta Gauja Rahvuspargis leiad Entergauja.com

Hotellipakkumised Komooridel

Kui otsid soodsa hinnaga majutust Komoori saartel, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada hotellihindade võrdlusportaali Momondo.ee

LENNUPILETID KOMOORI SAARTELE

Stockholm- Moroni- Stockholm alates 493€

Lennupiletiteni jõudmiseks kliki allolevatel näidiskuupäevadel või otsi endale sobivad lennupiletid üles läbi Skyscanneri.

LEND HILINES, TÜHISTATI VÕI BRONEERITI ÜLE?

Vastavalt määrusele (EU 261/2004) on sul õigus nõuda hüvitist kuni 600€, kui lend hilineb üle kolme tunni, tühistati või broneeriti üle. Kui sa ise ei taha lennufirmaga asju ajada, siis soovitame pöörduda ühe Euroopa suurima lennureisijate õigusi kaitsva teenusepakkuja SKYCOP poole. Sisesta SKYCOPi kodulehele oma lennu andmed ning nemad võitlevad sinu eest!

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased