Edasi-tagasi lennupiletid Stockholmist Puerto Ricosse alates 349€
9. nov 2022 15:20
Puerto Rico
Eksootika

Hetkel leiab suurepärase hinnaga lennupileteid sügiseks ja talveks Puerto Ricosse. Edasi-tagasi lennupiletid Stockholmist pealinna San Juan`i on saadaval alates 349€ eest. Rohkelt soodsa hinnaga lennupileteid leiab puhkusreisiks vahemikus november kuni märts 2023. Soodsaid lennupileteid erinevate ümberistumistega pakuvad nii Oneworldi, Skyteami kui ka Star Alliance'i lennufirmad. Lennupiletititeni jõudmiseks kliki allolevatel näidiskuupäevadel või kontrolli endale sobivaid kuupäevi läbi Skyscanneri.

MILJONI EURONE REISIKINDLUSTUSE KAITSE SALVAST!

Soovitame valida kõrgem kindlustussumma alati, kui reis toimub väljaspool Euroopat. Vali reisikindlustus Salva.ee

Hotellipakkumised Puerto Ricos

Kui otsid soodsa hinnaga majutust Puerto Ricos, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada hotellihindade võrdlusportaali Momondo.ee

LENNUPILETID STOCKHOLMIST PUERTO RICOSSE

Stockholm - Puerto Rico - Stockholm alates 349€

Toome allpool välja soodsad näidiskuupäevad vahemikus november - märts 2023. Saadavus on väga hea ka teistel kuupäevadel. Parima hinnaga lennupiletid leiad läbi Skyscanneri.

LEND HILINES, TÜHISTATI VÕI BRONEERITI ÜLE?

Vastavalt määrusele (EU 261/2004) on sul õigus nõuda hüvitist kuni 600€, kui lend hilineb üle kolme tunni, tühistati või broneeriti üle. Kui sa ise ei taha lennufirmaga asju ajada, siis soovitame pöörduda ühe Euroopa suurima lennureisijate õigusi kaitsva teenusepakkuja SKYCOP poole. Sisesta SKYCOPi kodulehele oma lennu andmed ning nemad võitlevad sinu eest!

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased