Edasi-tagasi lennupiletid Stockholmist San Franciscosse alates 245€

Kõik kolm suurimat lennundusallianssi pakuvad hetkel väga hea hinnaga lennupileteid Stockholmist San Franciscosse! Soodsaid lennupileteid leidub nii Oneworldi (British/Finnair/American), Star Alliance (Lufthansa, Swiss, United, Air Canada) kui ka Skyteamiga (KLM/AF/Delta). Lennupiletid koos pagasiga on saadaval 281€ eest. Soodsaim variant on reisides Lufthansaga ning ainult käsipagasiga, sel juhul on hinnaks vaid 245€.
Soodsa hinnaga lennupileteid leidub juba alates novembri lõpust kuni juunini välja.

Saadavus on suurepärane, tõime välja vaid mõned näidiskuupäevad. Koos pagasiga lennupiletite ostmiseks mine Momondosse ja sisesta endale sobivad kuupäevad. Tasub jälgida ka ümberistumiste pikkusi ning kellaaegasi millal lennud Stockholmist väljuvad ning tagasi Stockholmi jõuavad.

Kui soovid ilma pagasita lennata siis soodsaimad lennupiletid leiad üles otse Lufthansa koduleheküljelt


Leia oma unelmate reis!
Rannapuhkus Maldiividel? Suurlinna tripp? Või hoopis suusapuhkus Alpides? Vali kõigi maailma sihtkohtade seast oma lemmik. Võid võita sinna reisi 5000 € väärtuses. Kampaania kestab kuni 19. novembrini 2017. Kampaaniat korraldab Bigbank. Osale kampaanias

Reisikindlustus

Sõlmi reisikindlustus PZU e-poes ja saad 300 euro väärtuses pagasikindlustuse lisakaitse tasuta kaasa! Loe kampaania tingimuste kohta siit.

Hotellipakkumised San Franciscos

Parima hinnaga hotellipakkumised leiad üles läbi hotellihindade võrdlusportaali HotelsCombined.ee

LENNUPILETID

Tallinnast Stockholmi saab otse nii Nordica kui SASiga. Otsi endale sobivad lennupiletid Tallinnast Stockholmi üles läbi Momondo. Meie soovitame oodata mõnda Nordica kampaaniat ning soetada piletid koos pagasiga kuskil 100€ eest.

Stockholm-San Francisco-Stockholm ilma äraantava pagasita 2415 SEK ehk 245€

Soodsate piletite ostmiseks mine Lufthansa.com ning otsi pileteid Stockholm (ARN) - San Francisco (SFO)

Stockholm-San Francisco-Stockholm koos pagasiga alates 281€

Booking.com, Agoda, HotelsCombined, Hotels.com - kogu boonuseid
Bonusway abil teed oma reisiostud nutikalt ja kogud boonuseid päris rahas. Kui liitud siin , siis kogud oma esimeselt ostult lisaks ka 3 eurot tervitusboonust.