Edasi-tagasi lennupiletid sügiseks Helsingist Taiwani alates 551€
20. apr 2022 13:30

Turkish Airlines pakub hetkel sügiseks hea hinnaga lennupileteid Taiwani. Edasi-tagasi lennupiletid Helsingist Taipeisse on saadaval alates 551€ eest ning suure valikuga soodsaid lennupileteid leiab alates septembrist kuni detsembrini. Lennupiletite hinna sees on nii äraantav pagas kui toitlustamine Turkish Airlinesi lennukite pardal. Lendudel on üks mugav ja kiire ümberistumine Istanbulis. Parima hinnaga lennupiletid leiad üles läbi Momondo.ee.

Tee reisiks vajalik antigeeni kiirtest Certificuga! Test + reisisertifikaat = 22€

Certificu antigeeni testi on Eestist reisimise eesmärgil kasutanud juba ligi 5000 reisihuvilist. Telli test lähimasse Smartposti pakiautomaati ja testi endale sobival ajal Certificu mobiili- või veebirakenduse kaudu kodust lahkumata. Võid testida kasvõi õhtul enne hommikust lendu, sest sertifikaadi saad kätte 60 minuti jooksul. Digiloos saad endale genereerida ka EU COVID Passi. OSTA TEST SIIT!

Hotellipakkumised Taiwanis

Kui otsid soodsa hinnaga majutust Taiwanis, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada hotellihindade võrdlusportaali Momondo.ee

LENNUPILETID HELSINGIST TAIWANI

Helsingi-Taipei-Helsingi alates 551€

Kõikidel meie poolt välja otsitud näidiskuupäevadel on lennupiletite hinnad kuni 560€.Lennupiletite ostmiseks kliki allpool olevatel näidiskuupäevadel või otsi endale sobilikud lennupiletid üles läbi Momondo.ee.

Reisikindustus COVID-19 kaitsega

Salva Kindlustus hüvitab viirusega seotud ravikulud välisreisil, karantiini sattumise korral lisakulutused majutusele ning vajadusel uued tagasisõidupiletid kuni 2000 eurot. Lisaks hüvitatakse reisipaketi maksumus juhul, kui kindlustatul diagnoositakse COVID-19 haigestumine enne reisi Eestis ning reisimine on seega vastunäidustatud. Reisikindlustuse saad vormistada Salva.ee

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased