Edasi-tagasi lennupiletid sügiseks ja talveks Tallinnast Bangkokki al 434€

Euroopa parim lennufirma Lufthansa pakub väga hea hinnaga lennupileteid Tallinnast Tai pealinna Bangkokki. Soodsaima hinnaga edasi-tagasi lennupiletid leiab üles vaid 434€ eest. Lendudel on olenevalt lennukuupäevadest üks või kaks kiiret ümberistumist kas siis Frankfurdis, Münchenis või Viinis. Lennupiletite hinna sees on nii äraantav pagas kui toitlustamine pardal.

NB! Osadel kuupäevadel on veelgi soodsamad hinnad lennates Skyteami lennufirmadega, aga sel juhul on tagasiteel väga pikk (tuleb veeta öö) ümberistumine.

Bangkokist saab huvi korral soodsalt edasi lennata nii Phuketile, Chiang Maisse kui ka igalepoole mujale Kagu-Aasiasse. Parima hinnaga lennupiletid leiad üles läbi skyscanneri. või klikkides allolevatel näidiskuupäevadel.

Kui oled minemas Phuketile või Krabile, siis on sul võimalus avastada Taid eesti keeles. Phuketi saarel elav Jens paradiisisaarelt korraldab trippe ja rännakuid, mis avavad sulle Tai eksootilisuse ja eheduse paradiisisaartest troopilise vihmametsani. Taimaast lähemalt saad lugeda veel tema Paradiisisaar.ee lehelt.
Ning kui soovid venekeelseid teenuseid ja ekskursioone, siis vaata kindlasti Tairai.ee

LENNUPILETID LUFTHANSAGA TALLINNAST TAISSE

Kõikidel meie poolt välja otsitud lennukuupäevadel jäävad kiirete ümberistumistega lennupiletite hinnad alla 480€.
Tallinn-Bangkok-Tallinn alates 434€

Lennupiletite otsimiseks ning ostmiseks kliki allpool olevatel näidiskuupäevadel või otsi need ise läbi skyscanneri.

Hotellipakkumised Tais
Hea hinnaga majutuse Bangkokis ning mujal Tais leiad läbi hotellihindade võrdlusportaali Hotelscombined.ee