Edasi-tagasi lennupiletid sügiseks ja talveks Tallinnast Keeniasse al 418€
12. sept 2022 15:55
Keenia
Eksootika

Turkish Airlines pakub hetkel soodsa hinnaga lennupileteid sügiseks ja talveks Keeniasse. Edasi-tagasi Lennupiletid Tallinnast Nairobisse on saadaval alates 418€ eest. Soodsa hinnaga lennupileteid leiab novembrist aprillini. Lennupiletite hinnas sisaldub ka äraantav pagas!

Toome allpool välja vaid mõned näidiskuupäevad, saadavust leiab ka teisteks kuupäevadeks. Parima hinnaga lennupiletid leiad üles otsides läbi läbi skyscanneri.

Võimalik on leida ka lennupileteid Nairobisse ja tagasilennuga Mombasast (hinnad al 518€). Selliste lennupiletite leidmiseks kasuta skyscanneri multi-city otsingut:

LEND HILINES, TÜHISTATI VÕI BRONEERITI ÜLE?

Vastavalt määrusele (EU 261/2004) on sul õigus nõuda hüvitist kuni 600€, kui lend hilineb üle kolme tunni, tühistati või broneeriti üle. Kui sa ise ei taha lennufirmaga asju ajada, siis soovitame pöörduda ühe Euroopa suurima lennureisijate õigusi kaitsva teenusepakkuja SKYCOP poole. Sisesta SKYCOPi kodulehele oma lennu andmed ning nemad võitlevad sinu eest!

Hotellipakkumised Keenias

Kui otsid soodsa hinnaga öömaja Keenias, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada hotellihindade võrdlusportaali Momondo.ee

LENNUPILETID TALLINNAST KEENIASSE

Tallinn-Nairobi-Tallinn alates 418€

Lennupiletite ostmiseks kliki allpool olevatel näidiskuupäevadel või otsi sobivad lennupiletid üles läbi skyscanneri.

AVASTA GAUJA RAHVUSPARKI

Gauja Rahvuspark on koht, kus ajalugu, kultuur ja loodus võimaldavad sul kogeda kõike ürgset omaenese silmade, kõrvade ning kätega. Avastage Cēsise aaret – vanalinna, uueks kogemuseks on aga keskaegse eluviisi proovimine, põnevad kultuuriüritused ja Gauja ürgorg. Rohkem teavet puhkamisvõimaluste kohta Gauja Rahvuspargis leiad Entergauja.com

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased