Edasi-tagasi lennupiletid sügiseks ja talveks Tallinnast Ugandasse al 395€
21. sept 2022 13:38

Turkish Airlines pakub hetkel soodsa hinnaga lennupileteid Ida-Aafrikasse. Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Ugandasse on saadaval alates 395€ eest ning hea hinnaga lennupileteid leiab novembrist kuni märtsini. Piletite hinnas sisaldub ka äraantav pagas!

Piletiteni jõudmiseks kliki allpool välja toodud näidiskuupäevadel või kontrolli endale sobivaid lennukuupäevi läbi Skyscanneri.

Võimalik on valida ka lend Kampalasse ja tagasilend näiteks Tansaaniast või Keeniast. Selliste lennupiletite otsimiseks sisesta soovitud linnad ja lennukuupäevad Skyscanneri multi-city otsingusse.

Näited:

Tallinn-Kampala//Dar Es Salaam-Tallinn al 415€

08.03-25.03

Tallinn-Kampala//Nairobi-Tallinn al 433€

08.03-25.03

AVASTA GAUJA RAHVUSPARKI

Gauja Rahvuspark on koht, kus ajalugu, kultuur ja loodus võimaldavad sul kogeda kõike ürgset omaenese silmade, kõrvade ning kätega. Avastage Cēsise aaret – vanalinna, uueks kogemuseks on aga keskaegse eluviisi proovimine, põnevad kultuuriüritused ja Gauja ürgorg. Rohkem teavet puhkamisvõimaluste kohta Gauja Rahvuspargis leiad Entergauja.com

Hotellipakkumised Ugandas

Kui otsid soodsa hinnaga öömaja Kampalas või mujal Ugandas, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada hotellihindade võrdlusportaali Momondo.ee

LENNUPILETID TALLINNAST UGANDASSE

Tallinn-Kampala-Tallinn alates 395€

Kui näidiskuupäevade kulgast endale sobivaid kuupäevi ei leia, siis kontrolli endale sobivaid kuupäevi läbi Skyscanneri.

LEND HILINES, TÜHISTATI VÕI BRONEERITI ÜLE?

Vastavalt määrusele (EU 261/2004) on sul õigus nõuda hüvitist kuni 600€, kui lend hilineb üle kolme tunni, tühistati või broneeriti üle. Kui sa ise ei taha lennufirmaga asju ajada, siis soovitame pöörduda ühe Euroopa suurima lennureisijate õigusi kaitsva teenusepakkuja SKYCOP poole. Sisesta SKYCOPi kodulehele oma lennu andmed ning nemad võitlevad sinu eest!

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased