Edasi-tagasi lennupiletid sügiseks Tallinnast Londonisse al 35€
25. aug 2022 10:08

Ryanair pakub hetkel soodsaid lennupileteid sügiseks Londonisse. Edasi-tagasi lennupiletid otselendudele Tallinnast London Stanstedi lennujaama on saadaval alates 35€ eest. Soodsa hinnaga lennupileteid leiab alates septembrist. Piletiteni jõudmiseks kliki allpool välja toodud näidiskuupäevadel või otsi endale sobivad lennupiletid üles läbi Momondo.ee.

LEND HILINES, TÜHISTATI VÕI BRONEERITI ÜLE?

Vastavalt määrusele (EU 261/2004) on sul õigus nõuda hüvitist kuni 600€, kui lend hilineb üle kolme tunni, tühistati või broneeriti üle. Kui sa ise ei taha lennufirmaga asju ajada, siis soovitame pöörduda ühe Euroopa suurima lennureisijate õigusi kaitsva teenusepakkuja SKYCOP poole. Sisesta SKYCOPi kodulehele oma lennu andmed ning nemad võitlevad sinu eest!

Hotellipakkumised Londonis

Parima hinnaga majutuse Londonis leiad läbi hotellihindade võrdlusportaali Momondo.ee

Meie soovitus veetmaks nädalavahetus Londonis näidiskuupäevadel 04.11-07.11 (R-E):

Tuba kahele selles Londoni südalinnas majutuses maksab nädalanahetuseks (R-E) kokku 433€ ehk 217€/per person. Lisainfo ja broneerimine.

OTSELENNUD TALLINNAST LONDONISSE

Tallinn-London-Tallinn alates 35€

Lennupiletite ostmiseks kliki allpool olevatel näidiskuupäevadel või otsi endale sobivad lennupiletid üles läbi Momondo.ee.

AVASTA GAUJA RAHVUSPARKI

Gauja Rahvuspark on koht, kus ajalugu, kultuur ja loodus võimaldavad sul kogeda kõike ürgset omaenese silmade, kõrvade ning kätega. Avastage Cēsise aaret – vanalinna, uueks kogemuseks on aga keskaegse eluviisi proovimine, põnevad kultuuriüritused ja Gauja ürgorg. Rohkem teavet puhkamisvõimaluste kohta Gauja Rahvuspargis leiad Entergauja.com

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased