Edasi-tagasi lennupiletid sügisel ja talvel Finnairiga Tallinnast Taisse 489€

Finnair pakub hetkel väga hea hinnaga lennupileteid Tallinnast Taisse. Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Tai Kuningriigi pealinna Bangkokki on saadaval alates 489€ eest ning lendudel on mõlemal suunal üks ümberistumine Helsingis. Lennupiletite hinna sees on ka äraantav pagas ning toitlustamine Finnairi pardal. Saadavust leiab mai lõpus-juuni alguses ning alates augustist kuni 2020 aasta veebruarini (v.a jõulud ja aastavahetus). Kui allpool olevast kuupäevavalikust endale sobivaid lennupileteid ei leia, siis otsi endale sobivad lennupiletid üles läbi Momondo.ee.

Bangkokist saab soodsalt edasi lennata erinevate (odav)lennufirmadega nii erinevatesse sihtkohtadesse Tais kui mujale Kagu-Aasiasse.

Kui oled minemas Phuketile või Krabile, siis on sul võimalus avastada Taid eesti keeles. Phuketi saarel elav Jens paradiisisaarelt korraldab trippe ja rännakuid, mis avavad sulle Tai eksootilisuse ja eheduse paradiisisaartest troopilise vihmametsani… Taimaast lähemalt saad lugeda veel tema Paradiisisaar.ee lehelt.
Ning kui soovid venekeelseid teenuseid ja ekskursioone, siis vaata kindlasti Tairai.ee

Soovid lapsele turvatooli või vankri kaasa võtta?
Rendi käsipagasi mõõtmetes: Urban Kanga turvatool (vaid 3kg), Babyzen YOYO+ kergkäru, BedBox kohver-voodi või BoostApak turvaiste. Lisaks pakkuda BabyBjörn reisivoodi ning transpordikott vankrile. Hinnad alates 14 eurot nädal.
Vaata lähemalt: rendilapsele.ee

Hotellipakkumised Bangkokis ja mujal Tais
Parima hinnaga majutuspakkumised Bangkokis ja mujal Tais leiad üles läbi hotellihindade võrdlusportaali Hotelscombined.ee

LENNUPILETID FINNAIRIGA TALLINNAST TAISSE

Tallinn-Bangkok-Tallinn alates 489€

Lennupiletite otsimiseks ning ostmiseks kliki allpool olevatel näidiskuupäevadel või otsi need ise läbi Momondo.ee