Edasi-tagasi lennupiletid sügisel ja talvel Tallinnast Phuketile alates 496€

LOT koostöös Jetstariga pakuvad hetkel hea hinnaga lennupileteid Tallinnast Phuketile. Edasi-tagasi lennupiletite hinnad algavad 496€-st ning saadavust leiab mais ja alates augusti lõpust kuni 2020 aasta veebruari alguseni välja. Tegemist pole kindlasti kõige mugavamate piletitega, aga 4-5h ümberistumised Singapuris (maailma parim lennujaam) ning Varssavis elab kindlasti üle. Lennupiletite hinna sees on ka äraantav pagas.

Vaata ka teisi LOTi pakkumisi:

Kui oled minemas Phuketile või Krabile, siis on sul võimalus avastada Taid eesti keeles. Phuketi saarel elav Jens paradiisisaarelt korraldab trippe ja rännakuid, mis avavad sulle Tai eksootilisuse ja eheduse paradiisisaartest troopilise vihmametsani… Taimaast lähemalt saad lugeda veel tema Paradiisisaar.ee lehelt.
Ning kui soovid venekeelseid teenuseid ja ekskursioone, siis vaata kindlasti Tairai.ee

Hotellipakkumised Phuketil
Parima hinnaga hotellipakkumised Phuketil leiad üles otsides läbi hotellihindade võrdlusportaali Hotelscombined.ee

LENNUPILETID TALLINNAST PHUKETILE

Kõikidel meie poolt välja toodud näidiskuupäevadel jäävad hinnad vahemikku 496-520€.

Tallinn-Phuket-Tallinn alates 496€

Toome välja näidiskuupäevad. Lennupiletite ostmiseks kliki allpool olevatel lennukuupäevadel või otsi endale sobivad lennupiletid läbi Momondo.ee

Soovid lapsele turvatooli või vankri kaasa võtta?
Rendi käsipagasi mõõtmetes: Urban Kanga turvatool (vaid 3kg), Babyzen YOYO+ kergkäru, BedBox kohver-voodi või BoostApak turvaiste. Lisaks pakkuda BabyBjörn reisivoodi ning transpordikott vankrile. Hinnad alates 14 eurot nädal.
Vaata lähemalt rendilapsele.ee