Edasi-tagasi lennupiletid sügisel Riiast Taisse alates 396€

Ukraine International pakub hetkel väga hea hinnaga lennupileteid suve lõpus ja sügisel Riiast Tai Kuningriigi pealinna Bangkokki. Edasi-tagasi lennupiletid Riiast Bangkokki on saadaval alates 396€ eest ning soodsa hinnaga lennupileteid leiab alates augusti lõpust kuni novembri keskpaigani. Lennupiletite hinna sees on nii äraantav pagas kui toitlustamine pardal. Kui allpool olevast kuupäevavalikust endale sobivaid lennupileteid ei leia, siis otsi endale sobivad lennupiletid üles läbi Momondo.ee

NB! Soodsa hinnaga lennupileteid leidub ka veetmaks sügisene koolivaheaaeg Tais!

Bangkok on ka väga hea sihtkoht neile, kes soovivad teisi Kagu-Aasia sihtkohti külastada, sest Bangkokist saab erinevate (odav)lennufirmadega soodsalt edasi lennata ka mujale Kagu-Aasiasse.

Kui oled minemas Phuketile või Krabile, siis on sul võimalus avastada Taid eesti keeles. Phuketi saarel elav Jens paradiisisaarelt korraldab trippe ja rännakuid, mis avavad sulle Tai eksootilisuse ja eheduse paradiisisaartest troopilise vihmametsani… Taimaast lähemalt saad lugeda veel tema Paradiisisaar.ee lehelt.
Ning kui soovid venekeelseid teenuseid ja ekskursioone, siis vaata kindlasti Tairai.ee

Soovid lapsele turvatooli või vankri kaasa võtta?
Rendi käsipagasi mõõtmetes: Urban Kanga turvatool (vaid 3kg), Babyzen YOYO+ kergkäru, BedBox kohver-voodi või BoostApak turvaiste. Lisaks pakkuda BabyBjörn reisivoodi ning transpordikott vankrile. Hinnad alates 14 eurot nädal.
Vaata lähemalt: rendilapsele.ee

Hotellipakkumised Bangkokis ja mujal Tais
Parima hinnaga majutuspakkumised Bangkokis ja mujal Tais leiad üles läbi hotellihindade võrdlusportaali Hotelscombined.ee

LENNUPILETID RIIAST TAISSE

Kõikidel meie poolt välja otsitud kuupäevadel jäävad lennupiletite hinnad vahemikku 396-440€.

Riia-Bangkok-Riia alates 396€

Lennupiletite otsimiseks ning ostmiseks kliki allpool olevatel näidiskuupäevadel või otsi need ise läbi Momondo.ee