Edasi-tagasi lennupiletid sügisel Tallinnast Andamani saartele alates 530€

Lufthansa pakub hetkel väga hea hinnaga lennupileteid Tallinnast India pealinna New Delhisse. Lisades neile lennupiletitele juurde lennupiletid Delhist Andamani saartele (Port Blair) saab edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Andamani saartele kätte alates 530€ eest.

Lufthansa lennud Tallinnast Delhisse on ajaliselt sobivad lendamaks Delhist edasi Port Blairi ilma pikema ümberistumiseta Delhis, sest Lufthansa maandub Delhis peale keskööd ning lennud Andamani saartele väljuvad Delhist varahommikuti. Kui aga soovid teha ka peatuse New Delhis ning külastada lisaks Andamani saartele ka näiteks Taj Mahali, siis soodsa hinnaga pileteid pakuvad sügisel ka Finnair, Turkish ja LOT. Parima hinnaga lennupiletid leiad üles otsides läbi Momondo.ee

Hotellid Indias Parima hinnaga hotellid Indias leiab üles läbi hotellihindade võrdlusportaali HotelsCombined.ee. Näiteks võib leida viietärni hotelle Delhis alla 100€. Andamani saartel olevaid hotelle kõiki HotelsCombinedist ei leia, seega tasub minna kohapeale ja otsida sealt. Kohalikud taksojuhid on kindlasti hea meelega nõus öömaja otsingutega aitama.

####LENNUPILETID TALLINNAST ANDAMANI SAARTELE Lufthansa lennupiletite hinnad jäävad hinnavahemikku 386-436€ ning Delhist Port Blairi 144-160€.

Tallinn-Delhi-Port Blair-Delhi-Tallinn alates 530€

Lennupiletite ostmiseks tuleb eraldi soetada lennupiletid Tallinnast Delhisse ning Delhist Port Blairi. Parima hinnaga lennupiletid leiad üles läbi Momondo.ee