Edasi-tagasi lennupiletid suveks Tallinnast Budapesti al 77€
3. veebr 2022 12:44

airBaltic pakub hetkel käimasoleva kampaania raames väga hea hinnaga lennupileteid Tallinnast Ungarisse. Ühe kiire ümberistumisega edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Budapesti on saadaval alates 77€ eest. Soodsa hinnaga lennupiletite saadavust leiab aprillist kuni suve lõpuni. Leidub variante veetmaks Budapestis pikk nädalavahetus (L-T). Parima hinnaga lennupiletid leiad üles läbi skyscanneri, aga meie soovitus on minna airBaltic.com ja soetada lennupiletid otse lennufirmalt vaid mõnevõrra kallimalt.

Reisikindlustus COVID-19 kaitsega

Salva Kindlustus hüvitab viirusega seotud ravikulud välisreisil, karantiini sattumise korral lisakulutused majutusele ning vajadusel uued tagasisõidupiletid kuni 2000 eurot. Lisaks hüvitatakse reisipaketi maksumus juhul, kui kindlustatul diagnoositakse COVID-19 haigestumine enne reisi Eestis ning reisimine on seega vastunäidustatud. Reisikindlustuse saad vormistada Salva.ee

Hotellipakkumised Budapestis

Kui otsid soodsa hinnaga öömaja Budapestis või mujal Ungaris, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada hotellihindade võrdlusportaali Momondo.ee

  • Näiteks võid leida tasuta tühistamisvõimalusega toa kahele väga heade reitingutega hotellis Medos Hotel kolmeks ööks vaid 163€ eest. Lisainfo ja broneerimine. Sobivad lennupiletid 05.04-09.04 leiad allolevate näidiskuupäevade seast.

LENNUPILETID TALLINNAST BUDAPESTI

Lennupiletite otsimiseks:

  • Mine airBaltic.com ja otsi endale sobivad lennukuupäevad üles (hinnad al 128€).
  • Kui soovid mõnevõrra soodsamaid lennupileteid, siis sisesta leitud lennukuupäevad skyscannerisse.

Tallinn-Budapest-Tallinn alates 77€

Näide otse airBalticu kodulehelt:

Näide skyscannerist:

Toome välja vaid mõned näidiskuupäevad, saadavust leiab ka teisteks kuupäevadeks. Kõikidel näidiskuupäevadel on saadaval lennupiletid hinnaga kuni 100€.

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased