Edasi-tagasi lennupiletid suveks Tallinnast Fuerteventurale al 313€
24. mai 13:21
Fuerteventura
Rannapuhkus

Swiss pakub hetkel väga soodsa hinnaga lennupileteid suveks Kanaaridele. Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Fuerteventurale on saadaval alates 313€ eest. Soodsa hinnaga lennupileteid leiab juunis-juulis. Parima hinnaga lennupiletid leiad üles otsides lennufirma kodulehelt swiss.com.

Hotellipakkumised Fuerteventural

Kui otsid soodsa hinnaga majutust Fuerteventural, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada majutushindade võrdlusportaali Booking.com

  • Näiteks võid leida tühistamisvõimalusega maja basseiniga 9ks ööks suurepäraste reitingutega majutusasutuses Surf & Chill Bungalow vaid 460€ eest. Lisainfo ja broneerimine. Sobivad lennupiletid vahemikus 29.06 - 08.07 leiad allolevate näidiskuupäevade seast.

LENNUPILETID TALLINNAST FUERTEVENTURALE

Tallinn - Fuerteventura - Tallinn alates 313€

Toome välja näidiskuupäevad. Parima hinnaga lennupiletid leiad üles lennufirma kodulehelt swiss.com

LEND HILINES, TÜHISTATI VÕI BRONEERITI ÜLE?

Vastavalt määrusele (EU 261/2004) on sul õigus nõuda hüvitist kuni 600€, kui lend hilineb üle kolme tunni, tühistati või broneeriti üle. Kui sa ise ei taha lennufirmaga asju ajada, siis soovitame pöörduda ühe Euroopa suurima lennureisijate õigusi kaitsva teenusepakkuja SKYCOP poole. Sisesta SKYCOPi kodulehele oma lennu andmed ning nemad võitlevad sinu eest!

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased