Edasi-tagasi lennupiletid suveks Tallinnast Sardiiniasse alates 187€
25. märts 2022 15:33

Hetkel leiad suveks hea hinnaga lennupileteid airBalticu kampaania raames Sardiiniasse. Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Olbiasse on saadaval alates 187€ eest ning soodsa hinnaga lennupileteid leidub juunist augustini. Kõikidel lendudel on üks kiire ümberistumine Riias. Parima hinnaga lennupiletid leiad üles läbi Momondo.ee, aga meie soovitus on minna airBaltic.com ja soetada lennupiletid otse lennufirmalt vaid mõnevõrra kallimalt (hinnad alates 207€).

Hotellipakkumised Sardiinias

Kui otsid soodsa hinnaga majutust Sardiinias, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada hotellihindade võrdlusportaali Momondo.ee

Meie soovitus näidiskuupäevadel 02.07-09.07 (7 ööd):

Tasuta tühistamisvõimalusega tuba kahele selles Oblia sadamalinna majutuses maksab nädalaks ajaks 592€ ehk 296€/per person. Lisainfo ja broneerimine.

LENNUPILETID SARDIINIASSE

Tallinn - Olbia - Tallinn alates 187€

Soodsaimate lennupiletite otsimiseks:

  • Mine airBaltic.com ja otsi endale sobivad lennukuupäevad üles marsruudil Tallinn (TLL) - Olbia (OLB). Hinnad alates 207€.
  • Kui soovid veel mõnevõrra soodsamaid lennupileteid, siis sisesta leitud lennukuupäevad Momondo.ee

Meie soovitus on soetada lennupiletid otse lennufirma kodulehelt airBaltic.com

Näide airBaltic.com:

Näide Momondo.ee:

Reisikindlustus COVID-19 kaitsega

Salva Kindlustus hüvitab viirusega seotud ravikulud välisreisil, karantiini sattumise korral lisakulutused majutusele ning vajadusel uued tagasisõidupiletid kuni 2000 eurot. Lisaks hüvitatakse reisipaketi maksumus juhul, kui kindlustatul diagnoositakse COVID-19 haigestumine enne reisi Eestis ning reisimine on seega vastunäidustatud. Reisikindlustuse saad vormistada Salva.ee

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased