trip-krainetrip-ukraine-dark

Edasi-tagasi lennupiletid suveks Tallinnast Sitsiiliasse al 157€

Lufthansa koostöös SWISSiga pakuvad hetkel väga soodsa hinnaga lennupileteid Sitsiiliasse. Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Cataniasse on saadaval alates 157€ eest ning soodsa hinnaga lennupileteid leiab maist augustini. Lennud on mõlemal suunal ühe ümberistumisega kas siis Zürichis või Frankfurdis. Parima hinnaga lennupiletid leiad üles läbi Skyscanneri., aga meie soovitus on minna Lufthansa.com ja ja soetada lennupiletid otse lennufirmalt vaid mõnevõrra kallimalt.

Reisikindlustus COVID-19 kaitsega

Salva Kindlustus hüvitab viirusega seotud ravikulud välisreisil, karantiini sattumise korral lisakulutused majutusele ning vajadusel uued tagasisõidupiletid kuni 2000 eurot. Lisaks hüvitatakse reisipaketi maksumus juhul, kui kindlustatul diagnoositakse COVID-19 haigestumine enne reisi Eestis ning reisimine on seega vastunäidustatud. Reisikindlustuse saad vormistada Salva.ee

Hotellipakkumised Sitsiilias

Kui otsid soodsa hinnaga öömaja Sitsiilias, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada hotellihindade võrdlusportaali Momondo.ee

LENNUPILETID TALLINNAST SITSIILIASSE

Tallinn-Catania-Tallinn alates 157€

Toome allpool välja mõned näidiskuupäevad, saadavust leiab ka teistel kuupäevadel. Parima hinnaga lennupiletid leiad üles läbi Skyscanneri., aga meie soovitus on minna Lufthansa.com ja ja soetada lennupiletid otse lennufirmalt vaid mõnevõrra kallimalt.

Tee reisiks vajalik antigeeni kiirtest Certificuga! Test + reisisertifikaat = 19 €

Certificu antigeeni testi on Eestist reisimise eesmärgil kasutanud juba ligi 5000 reisihuvilist. Telli test lähimasse Smartposti pakiautomaati ja testi endale sobival ajal Certificu mobiili- või veebirakenduse kaudu kodust lahkumata. Võid testida kasvõi õhtul enne hommikust lendu, sest sertifikaadi saad kätte 60 minuti jooksul. Digiloos saad endale genereerida ka EU COVID Passi. OSTA TEST SIIT!