Edasi-tagasi lennupiletid suveks Tallinnast Thessalonikisse alates 111€
18. veebr 2019 15:08

Aegean pakub hetkel hea hinnaga lennupileteid Tallinnast Thessalonikisse. Edasi-tagasi lennupiletid on saadaval al 111€ eest. Soodsa hinnaga lennupileteid leidub maist augustini. Lennupiletid leiad üles läbi Momondo.ee või kasutades allpool olevaid otselinke.

Rannainfo:Ilusad rannad asuvad Thessalonikist kagus Kavalas ja Halkidiki poolsaarel, mis on üks kaunimatest ja ökoloogiliselt puhtamatest paikadest Kreekas. Thessalonikist on head praamiühendused ka teistele Kreeka saartele.

Booking.com, Agoda, RentalCars, HotelsCombined - ära unusta koguda boonusrahaTee kõik ostud Bonusway kodulehe või nutirakenduse abil ja kogud tagasi kuni sadu eurosid. Liitu tasuta nüüd ja kogud lisaks esimese ostu boonustele 3€.

HotellipakkumissedSoodsate hotellipakkumiste lihtsaks ülesleidmiseks kasuta HotelsCombined.ee hotellihindade otsingut.

####LENNUPILETID TALLINNAST THESSALONIKISSE

Tallinn-Thessaloniki-Tallinn al 111€

_Enamikel lennukuupäevadel on võimalik valida kiirete ühenduste vahel, kui ka pikema ümberistumisega tagasiteel. Pikema ümberistumisega piletid on üsnagi soodsate kellaaegadega veetmaks päev Ateenas:_

Lennupiletite ostmiseks kliki allpool olevatel lennukuupäevadel või kontrolli endale sobivaid lennukuupäevi läbi momondo.ee

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased