trip-krainetrip-ukraine-dark

Edasi-tagasi lennupiletid suveks Tallinnast Valenciasse al 119€

Lufthansa koostöös SWISSiga pakuvad hetkel suurepärase hinnaga lennupileteid suveks Hispaaniasse. Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Valenciasse on saadaval alates 119€ eest ning soodsa hinnaga lennupileteid leidub juulist septembrini. Lendudel on üks ümberistumine Frankfurdis või Zürichis. Parima hinnaga lennupiletid leiad üles läbi Momondo.ee, aga meie soovitus on soetada lennupiletid otse Lufthansa kodulehelt, kus lennupiletid on saadaval alates 133€ eest.

Vaata ka:

Hotellipakkumised Valencias

Kui otsid soodsa hinnaga majutust Valencias või mujal Hispaanias, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada hotellihindade võrdlusportaali Momondo.ee

Meie soovitus näidiskuupäevadel 24.08-31.08 :

Tuba kahele selles Valencia kesklinna 4* hotellis maksab 7ks ööks kokku vaid 452€ ehk 226€/per person. Lisainfo ja broneerimine.

LENNUPILETID TALLINNAST VALENCIASSE

Tallinn-Valencia-Tallinn alates 119€

Soodsate lennupiletite otsimiseks:

  • Mine Lufthansa.com ja otsi endale sobivad lennukuupäevad üles marsruudil Tallinn (TLL) - Valencia (VLC). Hinnad alates 133€.
  • Kui soovid mõnevõrra soodsamaid lennupileteid, siis sisesta oma lennukuupäevad Momondosse.

Meie soovitus on soetada lennupiletid otse lennufirmalt.

Näide Lufthansa.com :

Näide Momondost:

Reisikindlustus COVID-19 kaitsega

Salva Kindlustus hüvitab viirusega seotud ravikulud välisreisil, karantiini sattumise korral lisakulutused majutusele ning vajadusel uued tagasisõidupiletid kuni 2000 eurot. Lisaks hüvitatakse reisipaketi maksumus juhul, kui kindlustatul diagnoositakse COVID-19 haigestumine enne reisi Eestis ning reisimine on seega vastunäidustatud. Reisikindlustuse saad vormistada Salva.ee