Edasi-tagasi lennupiletid suveks Tallinnast Valenciasse al 122€
30. märts 2022 15:31

Swiss pakub hetkel suurepärase hinnaga lennupileteid südasuveks Hispaaniasse. Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Valenciasse on saadaval alates 122€ eest ning soodsa hinnaga lennupileteid leiab juulis-augustis. Lennud on mõlemal suunal ühe ümberistumisega Zürichis. Lennupiletite ostmiseks mine otse lennufirma kodulehele swiss.com ning otsi endale sobivad lennupiletid marsruudil Tallinn Valencia (hinnad alates 133€). Kui soovid neid pileteid veel mõnevõrra soodsamalt, siis sisesta leitud kuupäevad Skyscannerisse.

Reisikindlustus COVID-19 kaitsega

Salva Kindlustus hüvitab viirusega seotud ravikulud välisreisil, karantiini sattumise korral lisakulutused majutusele ning vajadusel uued tagasisõidupiletid kuni 2000 eurot. Lisaks hüvitatakse reisipaketi maksumus juhul, kui kindlustatul diagnoositakse COVID-19 haigestumine enne reisi Eestis ning reisimine on seega vastunäidustatud. Reisikindlustuse saad vormistada Salva.ee

Hotellipakkumised Valencias

Kui otsid soodsa hinnaga öömaja Valencias, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada hotellihindade võrdlusportaali Momondo.ee

  • Näiteks võid leida toa väga heade reitingutega ja hea asukohaga hotellis Senator Parque Central Hotel nädalaks kahele 409€ (205€/per person) eest. Lisainfo ja broneerimine. Sobivad lennupiletid vahemikus 20.07-27.07 leiad allolevate näidiskuupäevade seast.

LENNUPILETID TALLINNAST VALENCIASSE

Tallinn-Valencia-Tallinn alates 122€

  • Mine swiss.com ja otsi endale sobivad lennukuupäevad üles marsruudil Tallinn (TLL) - Valencia (VLC), hinnad alates 133€.
  • Kui soovid veel mõnevõrra soodsamaid lennupileteid, siis sisesta leitud lennukuupäevad skyscannerise.

Meie soovitus on soetada lennupiletid otse lennufirmalt.

Näide swissi kodulehelt :

Näide Skyscannerist:

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased