Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Assooridele alates 197€

Hinnad osadel kuupäevadel veelgi langenud!

Lufthansa pakub hetkel erakordselt soodsa hinnaga lennupileteid suveks ja sügiseks Tallinnast Assoridele. Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Sao Migueli saarel asuvasse Ponta Delgadasse on saadaval alates 197€ eest ning saadavus on suurepärane alates mai lõpust kuni oktoobri lõpuni. Lennud toimuvad 1x nädalas pühapäeviti ja on mõlemal suunal ühe kiire ümberistumisega Frankfurdis. Parima hinnaga lennupiletid leiad üles läbi Skyscanneri aga meie soovitus on soetada lennupiletid otse lennufirma kodulehelt sest Lufthansa kodulehel on samade lennupiletite hinnaks alates 206€. Vaata pakkumist otse Lufthansa.com

Äriklassi lennupiletid samal marsruudil on saadaval samuti väga hea hinnaga ehk kuskil 500€ kandis ja huvi korral on sarnase hinnaga lennupiletid saadaval ka algusega Helsingist.

NB! Saadavust on ka sügiseseks koolivaheajaks ning soodsate hinnaga lennupiletite arv on piiratud mistõttu soovitame huvilistel kiirelt tegutseda.

Vaata ka:

Hotellipakkumised Assooridel

Kui otsid soodsa hinnaga öömaja Assooridel, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada hotellihindade võrdlusportaali Momondo.ee

Toome välja ka näidispakkumise veetmaks nädalane puhkus Sao Migueli saarel. Valisime näidiskuupäevadeks 23.05-30.05, saadavust leiab ka teisteks kuupäevadeks. Sobivad lennupiletid leiad allpool olevate lennukuupäevade seast.

Meie soovitus:

Otsi endale sobiv hotellipakkumine erinevatel Assoori saartel üles läbi Momondo.ee

LENNUPILETID TALLINNAST ASSOORIDELE

Soodsaimate lennupiletite otsimiseks:

  • Mine Lufthansa.com ja sisesta endale huvipakkuvad lennukuupäevad otsingusse (hinnad alates 206€ ja kõikidel meie poolt välja toodud näidiskuupäevadel alla 250€). Lennud Tallinna (TLL) ja Ponta Delgada (PDL) vahel toimuvad vahemikus 23.05-24.10 1x nädalas pühapäeviti.
  • Kui soovid veel kuskil 10-20€ võrra soodsaimaid lennupileteid, siis sisesta leitud lennukuupäevad Skyscannerisse

Meie soovitus on soetada lennupiletid otse Lufthansa koduleheküljelt

Tallinn-Ponta Delgada-Tallinn alates 197€

Näide Lufthansa.com lehelt

Näide Skyscannerist

Lennupiletite ostmiseks mine Lufthansa kodulehele ja sisesta allpool olevad huvipakkuvad kuupäevad lehel olevasse otsingusse (nii nagu näidatud alloleval pildil):

Näidisotsing Lufthansa lehel: