Edasi-tagasi lennupiletid suvel Riiast Sardiinia saarele alates 144€, Tallinnast 202€

airBaltic pakub hetkel suurepärase hinnaga lennupileteid suveks Sardiinia saarele Itaaliasse. Edasi-tagasi lennupiletid Riiast Olbiasse on saadaval alates 144€ eest, Tallinnast alates 202€ eest. Riiast lennatest on saadaval soodsaid lennukuupäevi maist kuni augusti lõpuni. Tallinast lennates on saadavus kehvem. Soodsate lennupiletiteni jõudmiseks kliki allolevatel lennukuupäevadel või kontrolli endale sobivaid läbi Momondo.ee


Vaata lisainfot Swedbank.ee

Hotellipakkumised Sardiinia saarel
Kui otsid soodsa hinnaga öömaja, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada hotellihindade võrdlusportaali Hotelscombined.ee. Varakult ette broneerides leiab ka suveks vägagi hea hinnaga öömaja.

Autorent Olbia lennujaamast
Soodsaima rendiauto leidmiseks Sardiinia saarel soovitame kasutada Rentalcars.com

LENNUPILETID SARDIINIASSE

Kõikidel meie poolt välja otsitud lennukuupäevadel jäävad lennupiletite hinnad alla 180€, mis on suviste lennupiletite puhul väga hea hind.

Riia-Olbia-Riia alates 144€

Lennud Riia ja Olbia vahel toimuvad 2x nädalas N ja L. Kui näidiskuupäevade hulgas endale sobilikke lennukuupäevi ei leidu, siis kontrolli endale meelepäraseid kuupäevi läbi Momondo.ee.

Tallinn-Olbia-Tallinn alates 202€

Lennupiletite ostmiseks kliki allpool olevatel näidiskuupäevadel või otsi endale sobivad lennupiletid üles läbi Momondo.ee

Booking.com, Agoda, RentalCars, HotelsCombined - ära unusta koguda boonusraha
Tee kõik ostud Bonusway kodulehe või nutirakenduse abil ja kogud tagasi kuni sadu eurosid. Liitu tasuta nüüd ja kogud lisaks esimese ostu boonustele 3€.