Edasi-tagasi lennupiletid suvel Riiast Sardiinia saarele alates 148€

airBaltic pakub hetkel suurepärase hinnaga lennupileteid suveks Sardiinia saarele Itaaliasse. Edasi-tagasi lennupiletid Riiast Olbiasse on saadaval alates 148€ eest. Soodsaid lennukuupäevi leiab juuli keskpaigast kuni augusti lõpuni. Soodsate lennupiletiteni jõudmiseks kliki allolevatel lennukuupäevadel või kontrolli endale sobivaid läbi Momondo.ee

Soovid lapsele turvatooli või vankri kaasa võtta?
Rendi käsipagasi mõõtmetes: Urban Kanga turvatool (vaid 3kg), Babyzen YOYO+ kergkäru, BedBox kohver-voodi või BoostApak turvaiste. Lisaks pakkuda BabyBjörn reisivoodi ning transpordikott vankrile. Hinnad alates 14 eurot nädal.
Vaata lähemalt rendilapsele.ee

Hotellipakkumised Sardiinia saarel
Kui otsid soodsa hinnaga öömaja, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada hotellihindade võrdlusportaali Hotelscombined.ee. Varakult ette broneerides leiab ka suveks vägagi hea hinnaga öömaja.

LENNUPILETID SARDIINIASSE

Riia-Olbia-Riia alates 148€

Kui näidiskuupäevade hulgas endale sobilikke lennukuupäevi ei leidu, siis kontrolli endale meelepäraseid kuupäevi läbi Momondo.ee.

Reisikindlustus Swedbankist
Reisikindlustus täna -15%. Kindlustus ei võta kotis ruumi ja aitab Sind ka kõige aktiivsemal puhkusel. Loe rohkem: https://bit.ly/2uVF57d