Edasi-tagasi lennupiletid suvel Tallinnast Gruusiasse alates 76€
4. nov 2022 13:37

Mõned päevad tagasi avaldatud Gruusia pakkumine osutus nii populaarseks, et Batumi lennupiletid on juba välja müüdud. Otsisime üles kõik hea hinnaga lennukuupäevad lennupiletitele Tbilisisse ning saadavust jagub alates talvest kuni sügiseni välja. Eriti hea saadavus on suveks. Soodsaimad edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Tbilisisse on saadaval vaid 76€ eest. Parima hinnaga lennupiletid leiad üles läbi Momondo.ee, aga meie soovitus on minna airBaltic.com ja soetada lennupiletid otse lennufirmalt vaid mõnevõrra kallimalt (hinnad alates 108€).

NB! Soodsate lennupiletite arv on piiratud, seega soovitame huvi korral ostmisega kiirustada.

MILJONI EURONE REISIKINDLUSTUSE KAITSE SALVAST!

Soovitame valida kõrgem kindlustussumma alati, kui reis toimub väljaspool Euroopat. Vali reisikindlustus Salva.ee

Hotellipakkumised Tbilisis

Kui otsid soodsa hinnaga majutust Tbilisis, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada hotellihindade võrdlusportaali Momondo.ee

Meie soovitus Tbilisis:

Tasuta tühistamisvõimalusega tuba kahele koos hommikusöökidega selles suurepäraste reitingutega hotellis maksab 39€/öö ehk 20€/per person. Lisainfo ja broneerimine

LENNUPILETID AIRBALTICUGA TALLINNAST GRUUSIASSE

Tallinn-Tbilisi-Tallinn alates 76€

Toome välja mõned näidiskuupäevad, saadaval on ka teisi lennukuupäevi. Endale sobivaid kuupäevi kontrolli läbi Momondo.ee või broneeri lennupiletid otse airBalticu kodulehelt hinnaga alates 108€.

NB! Meie poolt otsitud pakkumisel olevad lennukuupäevad on kontrollitud pakkumise tegemise ajal. Suure huvi ning soodsaimate piletite arvu piiratuse tõttu võivad piletid osadel kuupäevadel olla välja müüdud ja seetõttu hinnad erineda.

LEND HILINES, TÜHISTATI VÕI BRONEERITI ÜLE?

Vastavalt määrusele (EU 261/2004) on sul õigus nõuda hüvitist kuni 600€, kui lend hilineb üle kolme tunni, tühistati või broneeriti üle. Kui sa ise ei taha lennufirmaga asju ajada, siis soovitame pöörduda ühe Euroopa suurima lennureisijate õigusi kaitsva teenusepakkuja SKYCOP poole. Sisesta SKYCOPi kodulehele oma lennu andmed ning nemad võitlevad sinu eest!

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased