Edasi-tagasi lennupiletid suvel Tallinnast Korfule alates 52€
1. nov 2022 13:41
Korfu
Rannapuhkus

airBaltic pakub hetkel erakordselt soodsa hinnaga lennupileteid suveks Korfule. Edasi-tagasi lennupileteid Tallinnast on saadaval alates 52€ eest ning soodsa hinnaga lennupileteid leiab alates juulist kuni oktoobrini. Parima hinnaga lennupiletid leiad üles läbi Momondo.ee, aga meie soovitus on minna airBaltic.com ja broneerida lennupiletid otse lennufirmalt vaid mõnevõrra kallimalt (alates 74€).

MILJONI EURONE REISIKINDLUSTUSE KAITSE SALVAST!

Soovitame valida kõrgem kindlustussumma alati, kui reis toimub väljaspool Euroopat. Vali reisikindlustus Salva.ee

Transfeerid otse lennujaamast

Usaldusväärse ja soodsa hinnaga transfeeri otse Korfu (CFU) lennujaamast hotelli ning hotellist tagasi lennujaama leiab üles Suntransfers.com.

Hotellipakkumised Korful

Kui otsid soodsa hinnaga öömaja, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada hotellihindade võrdlusportaali Momondo.ee

Toome välja ka näidispakkumise soodsast hotellipakkumisest veetmaks Korful nädalane puhkus. Valisime näidiskuupäevadeks 27.06-04.07.

Meie soovitus:

Tuba kahele selles suurepäraste reitingutega majutusasutuses maksab nädalaks ajaks vaid 627€ ehk 314€ per person. Hinnas sisalduvad ka hommikusöögid. Lisainfo ja broneerimine

LENNUPILETID TALLINNAST KORFULE

Tallinn-Korfu-Tallinn alates 52€

Lennupiletite otsimiseks:

  • Mine airBaltic.com ja otsi endale sobivad lennukuupäevad üles (hinnad alates 76€)

  • Kui soovid veel mõnevõrra soodsamaid lennupileteid, siis sisesta leitud lennukuupäevad Momondosse

Meie soovitus on soetada lennupiletid otse airBalticu koduleheküljelt

Näide otse kodulehelt:

Näide Momondost:

NB! Meie poolt otsitud pakkumisel olevad lennukuupäevad on kontrollitud pakkumise tegemise ajal. Suure huvi ning soodsaimate piletite arvu piiratuse tõttu võivad piletid osadel kuupäevadel olla välja müüdud ja seetõttu hinnad erineda.

LEND HILINES, TÜHISTATI VÕI BRONEERITI ÜLE?

Vastavalt määrusele (EU 261/2004) on sul õigus nõuda hüvitist kuni 600€, kui lend hilineb üle kolme tunni, tühistati või broneeriti üle. Kui sa ise ei taha lennufirmaga asju ajada, siis soovitame pöörduda ühe Euroopa suurima lennureisijate õigusi kaitsva teenusepakkuja SKYCOP poole. Sisesta SKYCOPi kodulehele oma lennu andmed ning nemad võitlevad sinu eest!

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased