Edasi-tagasi lennupiletid suvepikenduseks Tallinnast Korsikale 195€
30. aug 16:12

Hetkel võid leida väga hea hinnaga lennupiletid suvepikenduseks Korsikale! Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Bastiasse on saadaval al 195€ eest ning soodsa hinnaga lennupileteid leiab nädalaseks reisiks oktoobris.Lennupiletititeni jõudmiseks kliki allolevatel näidiskuupäevadel. Kui soovid piletid osta otse lennufirmalt, siis sisesta lennukuupäevad Lufthansa.com.

LEND HILINES, TÜHISTATI VÕI BRONEERITI ÜLE?

Vastavalt määrusele (EU 261/2004) on sul õigus nõuda hüvitist kuni 600€, kui lend hilineb üle kolme tunni, tühistati või broneeriti üle. Kui sa ise ei taha lennufirmaga asju ajada, siis soovitame pöörduda ühe Euroopa suurima lennureisijate õigusi kaitsva teenusepakkuja SKYCOP poole. Sisesta SKYCOPi kodulehele oma lennu andmed ning nemad võitlevad sinu eest!

Hotellipakkumised Korsikal

Kui otsid soodsa hinnaga majutust Korsikal, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada hotellihindade võrdlusportaali Momondo.ee.

  • Näiteks võid leida lendudega sobivatel kuupäevadel tühistamisvõimalusega toa väga heade reitingutega hotellis Hotel Napoleon nädalaks kahele 527€ eest (264€ inimese kohta). Lisainfo ja broneerimine.

LENNUPILETID TALLINNAST KORSIKALE

Tallinn-Bastia-Tallinn alates 195€

Lennupiletititeni jõudmiseks kliki allolevatel näidiskuupäevadel. Kui soovid piletid osta otse lennufirmalt, siis sisesta lennukuupäevad Lufthansa.com.

Lennukuupäevad:

AVASTA GAUJA RAHVUSPARKI

Gauja Rahvuspark on koht, kus ajalugu, kultuur ja loodus võimaldavad sul kogeda kõike ürgset omaenese silmade, kõrvade ning kätega. Avastage Cēsise aaret – vanalinna, uueks kogemuseks on aga keskaegse eluviisi proovimine, põnevad kultuuriüritused ja Gauja ürgorg. Rohkem teavet puhkamisvõimaluste kohta Gauja Rahvuspargis leiad Entergauja.com

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased