Edasi-tagasi lennupiletid suvepikenduseks Tallinnast Marrakechi al 168€

Lufthansa pakub hetkel väga soodsa hinnaga lennupileteid suvepikenduseks Marokosse. Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Marrakechi on saadaval alates 168€ eest ning soodsa hinnaga lennupileteid leiab oktoobris-novembris. Lennud on mõlemal suunal ühe ümberistumisega Frankfurdis. Parima hinnaga lennupiletid leiad üles läbi Skyscanneri, kui aga soovid osta piletid otse lennufirma käst, siis mine Lufthansa.com ja sisesta lennukuupäevad otsingusse.

Reisikindlustus COVID-19 kaitsega

Salva Kindlustus hüvitab viirusega seotud ravikulud välisreisil, karantiini sattumise korral lisakulutused majutusele ning vajadusel uued tagasisõidupiletid kuni 2000 eurot. Lisaks hüvitatakse reisipaketi maksumus juhul, kui kindlustatul diagnoositakse COVID-19 haigestumine enne reisi Eestis ning reisimine on seega vastunäidustatud. Reisikindlustuse saad vormistada Salva.ee

Hotellipakkumised Marrakechis

Kui otsid soodsa hinnaga öömaja Marrakechis või mujal Marokos, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada hotellihindade võrdlusportaali Momondo.ee

  • Näiteks võid leida tasuta tühistamisega toa nädalaks väga heade reitingutega hotellis Arabian Riad Marrakech kahele külastajale 322€ eest. Hinnas sisalduvad ka hommikusöögid. Lisainfo ja broneerimine. Sobivad lennupiletid vahemikus 08.10-15.10 leiad allolevate näidiskuupäevade seast.

LENNUPILETID LUFTHANSAGA TALLINNAST MARRAKECHI

Tallinn-Marrakech-Tallinn alates 168€

Toome allpool välja mõned näidiskuupäevad, saadavust leiab ka teistel kuupäevadel. Parima hinnaga lennupiletid leiad üles läbi Skyscanneri, kui aga soovid osta piletid otse lennufirma käst, siis mine Lufthansa.com ja sisesta lennukuupäevad otsingusse.

Hea Trip.ee

Palun lisage alati ka hetkel kehtivad sisenemise tingimused (Covid) juurde! Et mis piirangud kehtivad ja mis tingimused sisenemiseks riiki! Hinnainfost oleks palju rohkem kasu siis.

Mina uurisin marokosse sisenemise kohta, et Eesti kuulub "A-Listi" ja vaktsineerimistõendit on vaja ainult näidata(või PCR test, kui ei ole vaktsineeritud).