Edasi-tagasi lennupiletid Swissiga Tallinnast Maltale al 92€

Swiss koostöös Lufthansaga pakuvad hetkel väga hea hinnaga lennupileteid Tallinnast Maltale. Ühe mugava ümberistumisega lennupiletid on saadaval alates 92€ eest ning hea hinnaga lennupileteid leidub novembrist maini. Parima hinnaga lennupiletid leiad üles läbi Skyscanneri, aga meie soovitus on minna swiss.com ja soetada lennupiletid otse lennufirmalt.

Vaata ka:

Reisikindlustus COVID-19 kaitsega

Salva Kindlustus hüvitab viirusega seotud ravikulud välisreisil, karantiini sattumise korral lisakulutused majutusele ning vajadusel uued tagasisõidupiletid kuni 2000 eurot. Lisaks hüvitatakse reisipaketi maksumus juhul, kui kindlustatul diagnoositakse COVID-19 haigestumine enne reisi Eestis ning reisimine on seega vastunäidustatud. Reisikindlustuse saad vormistada Salva.ee

Hotellipakkumised Maltal

Hetkel on hotellid Maltal väga soodsate hindadega, parima ülevaate ja hinna saamiseks soovitame kasutada hotellihindade võrdlusportaali Momondo.ee

Toome ka välja näidispakkumise veetmaks puhkus Maltal. Valisime näidiskuupäevadeks 13.11-19.11 (6 ööd). Sobivad lennupiletid leiad allpool asuvate kuupäevade seast.

Meie soovitus:

Holiday Inn Express Malta- tasuta tühistamisvõimalusega tuba kahele selles väga heade reitingutega hotellis maksab kuueks ööks vaid 285€ ehk 143€/per person. Hinnas sisalduvad hommikusöögid. Lisainfo ja broneerimine.

LENNUPILETID TALLINNAST MALTALE

Tallinn-Malta-Tallinn alates 92€

Lennupiletiteni jõudmiseks kliki allolevatel näidiskuupäevadel või sisesta endale sobivad lennukuupäevad Skyscannerisse.