Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Albaaniasse alates 165€
30. mai 2023 10:53

LOT pakub hetkel väga hea hinnaga lennupileteid Albaaniasse. Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Tiranasse on saadaval alates 165€ eest ja soodsa hinnaga lennupileteid leidub kevadeks. Toome allpool välja vaid mõned näidiskuupäevad, parima hinnaga lennupiletid leiab läbi Momondo.ee. Kui soovid piletid osta otse lennufirmalt kuskil 10-15€ võrra kallimalt, siis mine LOT.com ja sisesta huvipakkuvad lennukuupäevad otsingusse.

Hotellipakkumised Albaanias

Kui otsid soodsa hinnaga majutust Albaanias, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada hotellihindade võrdlusportaali Booking.com

Toome ka välja näidispakkumise hea hinna ka kvaliteedisuhtega hotellipakkumisest veetmaks Albaania pealinnas pikk nädalavahetus (4 ööd R-T).

Meie soovitus:

Rõduga tuba kahele selles Tirana kesklinnas asuvas erakordsete reitingutega majutusasutuses koos hommikusöökidega maksab neljaks ööks kokku vaid 180€ ehk 90€/per person. Lisainfo ja broneerimine

LENNUPILETID TALLINNAST ALBAANIASSE

Tallinn-Tirana-Tallinn alates 165€

Toome teieni valiku näidiskuupäevi hinnavahemikus 129€-175€, saadaval on ka teisi lennukuupäevi. Parima hinnaga lennupiletid leiab läbi Momondo.ee. Kui soovid piletid osta otse lennufirmalt kuskil 10-15€ võrra kallimalt, siis mine LOT.com ja sisesta kuupäevad otsingusse.

LEND HILINES, TÜHISTATI VÕI BRONEERITI ÜLE?

Vastavalt määrusele (EU 261/2004) on sul õigus nõuda hüvitist kuni 600€, kui lend hilineb üle kolme tunni, tühistati või broneeriti üle. Kui sa ise ei taha lennufirmaga asju ajada, siis soovitame pöörduda ühe Euroopa suurima lennureisijate õigusi kaitsva teenusepakkuja SKYCOP poole. Sisesta SKYCOPi kodulehele oma lennu andmed ning nemad võitlevad sinu eest!

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased