Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Alexandriasse alates 297€
10. mai 2023 21:15

Turkish Airlines pakub käimasoleva kampaania raames suurepärase hinnaga lennupileteid Egiptuse suuruselt teise linna Alexandriasse. Edasi-tagasi lennupiletid Vahemere äärsesse Alexandriasse on saadaval kuskil 300€ ringis ning lennupiletite hinna sees on 2x23kg äraantavat pagasit ning samuti ka toitlustamine pardal.Saadavus on suurepärane alates novembrist kuni aprillini välja (välja arvatud jõulud ja av). Lennupiletite ostmiseks kliki allpool olevatel näidiskuupäevadel või kontrolli sobivaid lennukuupäevi läbi läbi Momondo.ee.

Vaata kõiki Turkish Airlines kampaaniapakkumisi SIIT.

HOTELLIPAKKUMISED ALEXANDRIAS

Kui otsid soodsa hinnaga majutust Alexandrias või mujal Egiptuses, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada hotellihindade võrdlusportaali Booking.com

LENNUPILETID TURKISH AIRLINESIGA EGIPTUSESSE

Tallinn-Alexandria-Tallinn alates 297€

LEND HILINES, TÜHISTATI VÕI BRONEERITI ÜLE?

Vastavalt määrusele (EU 261/2004) on sul õigus nõuda hüvitist kuni 600€, kui lend hilineb üle kolme tunni, tühistati või broneeriti üle. Kui sa ise ei taha lennufirmaga asju ajada, siis soovitame pöörduda ühe Euroopa suurima lennureisijate õigusi kaitsva teenusepakkuja SKYCOP poole. Sisesta SKYCOPi kodulehele oma lennu andmed ning nemad võitlevad sinu eest!

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased