Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Amsterdami alates 138€
17. aug 11:55

airBaltic pakub hetkel käimasoleva kampaania raames väga hea hinnaga lennupileteid Hollandisse. Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Amsterdami on saadaval alates 138€ eest ning tegemist on mugavate otselendudega. Toome teieni näidiskuupäevad vahemikus september kuni november, saadavus on väga hea ka teistel kuupäevadel. Parima hinnaga lennupiletid leiad üles läbi Momondo.ee, aga meie soovitus on minna airBaltic.com ja osta lennupiletid otse lennufirmalt.

LEND HILINES, TÜHISTATI VÕI BRONEERITI ÜLE?

Vastavalt määrusele (EU 261/2004) on sul õigus nõuda hüvitist kuni 600€, kui lend hilineb üle kolme tunni, tühistati või broneeriti üle. Kui sa ise ei taha lennufirmaga asju ajada, siis soovitame pöörduda ühe Euroopa suurima lennureisijate õigusi kaitsva teenusepakkuja SKYCOP poole. Sisesta SKYCOPi kodulehele oma lennu andmed ning nemad võitlevad sinu eest!

Transfeerid lennujaamast

Usaldusväärse ja soodsa hinnaga transfeeri lennujaamast hotelli ning hotellist tagasi lennujaama leiab üles Suntransfers.com.

Hotellipakkumised Amsterdamis

Kui otsid soodsa hinnaga majutust Amsterdamis või mujal Hollandis, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada hotellihindade võrdlusportaali Momondo.ee

Meie soovitus näidiskuupäevadel 04.11-06.11 (2 ööd):

Tasuta tühistamisvõimalusega tuba kahele selles Amsterdami südalinna hotellis maksab 2 ööks kokku 244€ ehk 122€/per person. Lisainfo ja broneerimine.

OTSELENNUD TALLINNAST AMSTERDAMI

Tallinn- Amsterdam- Tallinn alates 138€

Lennupiletite otsimiseks:

  • Mine airBaltic.com ja otsi üles endale sobivad lennukuupäevad marsruudil Tallinn (TLL) - Amsterdam (AMS), hinnad alates 144€.

  • Kui soovid veel mõnevõrra soodsamaid lennupileteid, siis sisesta leitud lennukuupäevad Momondo.ee.

Meie soovitus on soetada lennupiletid otse airBalticu koduleheküljelt.

Näide airBaltic.com:

Näide Momondo.ee:

Toome teieni vaid näidiskuupäevad vahemikus september-november, saadavus on väga hea ka teistel kuupäevadel.

AVASTA GAUJA RAHVUSPARKI

Gauja Rahvuspark on koht, kus ajalugu, kultuur ja loodus võimaldavad sul kogeda kõike ürgset omaenese silmade, kõrvade ning kätega. Avastage Cēsise aaret – vanalinna, uueks kogemuseks on aga keskaegse eluviisi proovimine, põnevad kultuuriüritused ja Gauja ürgorg. Rohkem teavet puhkamisvõimaluste kohta Gauja Rahvuspargis leiad Entergauja.com

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased