Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Andamani saartele alates 514€

KLM koostöös Vistaraga pakuvad hetkel väga hea hinnaga lennupileteid Tallinnast Chennaisse, kust saab soodsalt ja mugavalt edasi lennata Andamani saartele. Soodsaimad edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Chennaisse on saadaval alates 385€ eest ning lisades juurde ajaliselt sobivad edasi-tagasi lennupiletid Chennaist Andamani saartel asuvasse Port Blairi on võimalik lennupiletid Tallinnast Andamani saartele saada kätte alates 514€ eest. Tõime allpool välja väikse kuupäevavaliku, saadavust leiab ka teisteks kuupäevadeks. Enamus juhtudel saab ajaliselt sobivad lennupiletid ilma pikema peatuseta Chennais aga osadel näidetel tõime välja ka variandid, kus tuleb paar päeva Chennais veeta. Lennupiletite ostmiseks tuleb eraldi soetada nii lennupiletid Chennaisse kui Chennaist Port Blairi. Parima hinnaga lennupiletid leiad üles läbi Skyscanneri

Port Blairist saab edasi nii Havelocki kui Neill'i saarele minna laevaga. Laevapiletid saab soetada kohalikust sadamast ning need on soodsad.

REISIKINDLUSTUS ON IIZI Reisile minnes ära unusta reisikindlustust! Võrdle erinevate reisikindlustuste pakkumisi IIZI.ee. Kuni veebruari lõpuni osaled ka kvaliteetse käsipagasi loosis (väärtusega 500€). Leia reisikindlustus!

####LENNUPILETID TALLINNAST ANDAMANI SAARTELE Lennupiletite ostmiseks tuleb eraldi soetada nii lennupiletid Tallinnast Chennaisse kui Chennaist Port Blairi.

Tallinn-Chennai-Port Blair-Chennai-Tallinn alates 514€

Toome välja vaid mõned näidiskuupäevad. Lennupiletite ostmiseks kliki allpool olevatel näidiskuupäevadel või otsi sobivad piletid üles läbi Skyscanneri