Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Armeeniasse alates 100€
5. nov 2022 17:32

Hetkel leiad airBalticu kampaania raames suurepärase hinnaga lennupileteid Armeeniasse. Edasi-tagasi lennupiletid suveks Tallinnast Armeenia pealinna Jerevani on saadaval alates vaid 100€ eest. Parima hinnaga lennupiletid leiad üles läbi Skyscanneri, aga meie soovitus on minna airBaltic.com ja soetada lennupiletid otse lennufirmalt vaid mõnevõrra kallimalt (hinnad alates 144€). Lennud Riia ja Jerevani vahel on plaanitud toimuma 2x nädalas teisipäeviti ja laupäeviti (tagasilennud K ja P).

NB! Soodsate lennupiletite arv on piiratud, seega soovitame huvi korral ostmisega kiirustada. Huvi korral on võimalik ka soetada üheotsapilet ning tagasilend teha näiteks Batumist või Tbilisist (Gruusia).

MILJONI EURONE REISIKINDLUSTUSE KAITSE SALVAST!

Soovitame valida kõrgem kindlustussumma alati, kui reis toimub väljaspool Euroopat. Vali reisikindlustus Salva.ee

Hotellipakkumised Armeenias

Kui otsid soodsa hinnaga öömaja Jerevanis või mujal Armeenias, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada hotellihindade võrdlusportaali Momondo.ee

LENNUPILETID TALLINNAST ARMEENIASSE

Tallinn-Jerevan-Tallinn alates 100€

Soodsaimate lennupiletite otsimiseks:

  • Mine airBaltic.com ja otsi endale sobivad lennukuupäevad üles (hinnad alates 144€)
  • Kui soovid veel mõnevõrra soodsamaid lennupileteid, siis sisesta leitud lennukuupäevad Skyscannerisse

Meie soovitus on soetada lennupiletid otse airBalticu koduleheküljelt

Toome välja näidiskuupäevad juunist augustini. Alates septembrist on suurepärane saadavus peaaegu kõikidele väljumistele!

NB! Meie poolt otsitud pakkumisel olevad lennukuupäevad on kontrollitud pakkumise tegemise ajal. Suure huvi ning soodsaimate piletite arvu piiratuse tõttu võivad piletid osadel kuupäevadel olla välja müüdud ja seetõttu hinnad erineda.

LEND HILINES, TÜHISTATI VÕI BRONEERITI ÜLE?

Vastavalt määrusele (EU 261/2004) on sul õigus nõuda hüvitist kuni 600€, kui lend hilineb üle kolme tunni, tühistati või broneeriti üle. Kui sa ise ei taha lennufirmaga asju ajada, siis soovitame pöörduda ühe Euroopa suurima lennureisijate õigusi kaitsva teenusepakkuja SKYCOP poole. Sisesta SKYCOPi kodulehele oma lennu andmed ning nemad võitlevad sinu eest!

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased